13. června se otevřelo vsetínské koupaliště U Průmyslovky
By admin - Posted on 30 Červen 2015


VSETÍN – Pro letošní sezonu se 13. června dočkalo vsetínské letní koupaliště U Průmyslovky. Jak v předstihu prostřednictvím serveru Zlin.cz za vsetínskou radnici informovala veřejnost Adéla Kousalová, u příležitosti otevření si místní mohli užít zábavné odpoledne a využít tak například nejedné nafukovací atrakce.

Veškeré zázemí bylo připraveno i pro rodiče a dospělé, kteří hojně využívali občerstvovacího stánku. Největším lákadlem pak byly volné vstupenky na celé léto, které mohly děti vyhrát ve sportovních soutěžích. Den splnil i informační funkci, když se součástí programu stalo vystoupení Městské policie Vsetín.

Do konce června mohou nejen vsetínští návštěvníci koupaliště U Průmyslovky navštívit v době od 15 do 19 hodin s tím, že v sobotu 27. června, kdy dětem oficiálně startují letní velké prázdniny, dojde k prodloužení a to konkrétně od 10 do 20 hodin. V cenové politice areálu oproti loňským sezonám změny neshledáte, vstupné se vztahuje na všechny bez výjimek a zůstává i platba vratné zálohy ve výši 100 korun. Novinku představuje půjčovna lehátek a sportovních potřeb, které si návštěvníci budou moci za jednotnou cenu 20 korun zapůjčit. Otázku lehátek ještě více upřesnila Pavla Stachová, ředitelka Vsetínské sportovní: „Na severní terase pod velkými slunečníky budou návštěvníci moci využít pevně upevněná, dřevěná lehátka. Upevněny budou i malé slunečníky, pod které bude možno umístit právě zapůjčená, plastová lehátka.“

Z mimo-vodních aktivit je pro všechny návštěvníky vsetínského koupaliště U Průmyslovky k dispozici i multifunkční hřiště. Jeho návštěvě však musí předcházet vaše rezervace na den a hodinu, s poplatkem 100 korun za hodinu.

Tradičně bude areál letního koupaliště sloužit i k pořádání kulturních a samozřejmě také sportovních akcí. Každý čtvrtek od 17 hodin se zde budou konat lekce aqua aerobiku. Ve stejný čas v pondělí pak na multifunkčním hřišti bude probíhat cvičení s protahováním. Na výhodu se v tomto ohledu mohou těšit návštěvníci koupaliště, s platnou vstupenkou z daného dne je totiž možné tyto lekce navštívit zcela zdarma.

Své místo v programu si zde najde i dům kultury, mezi jehož akce patří například speciální, noční koupání, letní promítání s grilováním nebo zde tradiční, sportovní dny.

Na závěr Stachová neopomněla varovat případné neukázněné návštěvníky: „Areál bude trvale pod dohledem místní policie, která bude striktně uplatňovat právo vyvedení z areálu koupaliště bez nároku na náhradu vstupného v případě neukázněného a nepřizpůsobivého chování.“

Tagy

Odkazy

Sněhové zpravodajství

Aktuální stav sněhu a provoz lanovek a vleků ve více než 1000 areálech

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.