Koupaliště Cihelna obdrželo v testu známku dvě
By admin - Posted on 01 Srpen 2015


Koupaliště Cihelna Pardubice nabízí svým návštěvníkům široké spektrum využití. Kromě plaveckého a rekreačního bazénu se zde totiž nabízí brouzdaliště pro nejmenší, skokanský bazén, divoký kanál a další atrakce v podobě skluzavky a tobogánu.

Navštívit můžete koupaliště Cihelna za 70 korun. Děti do 140 centimetrů zaplatí 30 korun. Cena vstupného se navíc směrem dolů pohybuje každý den po 16. hodině, kdy klesá až na 50, respektive 20 korun. Vstup zdarma je zde připraven pro nejmladší, ale hlavně nejmenší návštěvníky. Do výšky 100 centimetrů se totiž vstup neplatí. Placení v areálu probíhá pomocí čipové karty 30 korun, respektive čipových hodinek, které můžete získat za nevratnou zálohu 60 korun. Na tu je nahraný určitý obnos peněz, který můžete využít po celém areálu, kromě očerstvení. Zpoplatněny jsou pak i šatny; rodinná šatna vyjde na 40 korun/den, šatna pro jednu osobu pak vyjde na 20 korun. Záloha na klíč stojí dalších, avšak vratných 20 korun.

Největším lákadlem koupaliště je bezpochyby 105 metrů dlouhý tobogán, který se skvěle doplňuje s 25 metrovou skluzavkou. Atrakcí se zde však nachází nespočet – o úsměv na tváři návštěvníků se stará například i divoký kanál. Za jejich využití však, kromě divokého kanálu, musíte připlatit. 7 korun stojí jedna jízda na tobogánu, svezení na skluzavce je o 2 koruny levnější. Deset minut ve vířivce vás vyjde na 30 korun.

Z mimo vodních aktivit stojí za navštívení hřiště na minigolf, ruské kuželky či stoly na ping pong. Cenově náročnější je poté hra plážového volejbalu. Za pronajmutí hřiště na jednu hodinu totiž v takovém případě zaplatíte 120 korun. Dalších 20 korun pak činí vratná záloha. Nejmenším návštěvníkům udělá zajisté radost skluzavka s houpačkami i přítomné pískoviště.

Zahnat hlad je možné u dvou bufetů. Ty ve svém sortimentu nabízí poměrně rozmanité pokrmy i nápoje. Neobvyklým, avšak velice zajímavým zpestřením je pak gril.

Pozitivní body nahání areálu vysoká kapacita – a to i velký počet míst k sezení, doslova pár kroků od okének bufetů. Na pitný režim poté dbají, po celém areálu rozmístěná pítka, ze kterých je možné napít se zdarma.

Toalety působí udržovaným a čistým dojmem. To znamená, že tak nebudete na koupališti Zelené ve Zlíně řešit problém například s nedostatkem toaletního papíru.

Dobrá je i dopravní obslužnost. Nedaleko areálu se nachází parkoviště o dostatečné kapacitě. Pro ty, kteří se rozhodnou přicestovat jinak, než autem, je zde připravena nedaleko vzdálená zastávka MHD.

Tagy

Odkazy

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Krycí plachta na bazén

Vyrábíme vysocepevnostní bazénové plachty na míru.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.