Koupaliště modernizovala, na Milevsku mají občerstvení
By admin - Posted on 17 Červenec 2015


Písecko – 31. května se v regionu slavnostně poprvé otevřela letní koupaliště, která tak natrvalo zahájila sezonu a těší se na první návštěvníky.

Každý den odpoledne je otevřený venkovní bazén, jehož součástí je i brouzdaliště pro nejmenší. V zimní pauze zde proběhly opravy cirkulačních rozvodů. Paralelně s letním bazénem budou i nadále fungovat vnitřní bazény.

O den později, 1. června, se otevřelo milevské koupaliště. Jeho provozovatelé u té příležitosti představili zbrusu nové občerstvení, když původní mobilní budovu nahradila budova pevná. v plném provozu je objekt občerstvení v provozu od poloviny června, do té doby zde probíhaly poslední stavební práce.

Hlavní nápor návštěvníků provozovatelé očekávají se začátkem července, kdy dětem začne očekávané léto. Zatím se díky nepřízni počasí teploty vody pohybují pod hranicí dvaceti stupňů: „Na koupání to zatím vhodné není,“ konstatují provozovatelé.

Na začátku letních prázdnin by se návštěvníci měli dočkat otevření koupaliště v Zvíkovském Podhradí, kde až do konce června probíhá rekonstrukce, která mimo jiné přinese do dětského bazénu teplou vodu a nové plochy pro sportovní hry.

Tagy

Odkazy

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Krycí plachta na bazén

Vyrábíme vysocepevnostní bazénové plachty na míru.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.