Koupaliště Panorama i Zelené na Zlínsku se v sobotu otevřely veřejnosti




By admin - Posted on 24 Červen 2015


Většinu letních koupališť nejen na Zlínsku zatím sužuje nepřízeň počasí, které brání dlouhodobému vyhřátí vody a tím pádem i trvalému otevření areálů. Navzdory tomuto riziku již letní sezonu zahájilo koupaliště Hradská, které v sobotu 30. května následovala dvojice Panorama a Zelené.

„O tom, zda bude tato sezona úspěšná, samozřejmě do velké míry rozhodne počasí. Doufám, že se bude dařit. Venkovní koupaliště disponují vyhřívacím systémem a pyšní se upraveným okolím tak, aby byli návštěvníci spokojeni a mohli v klidu relaxovat,“ avizoval své přání před nadcházející sezonou Ondřej Běták, náměstek primátora Zlínského kraje, který má na starost mimo jiné i městská zařízení pro volný čas a sport.

Příjemnou novinku představuje znovuotevření bazénu Hradská. Ten zůstal minulé léto veřejnosti z důvodu rekonstrukce fasády nepřístupný. Naopak změn se nedočkalo vstupné, které tak ve všech městem spravovaných koupalištích činí 90 korun na dospělou osobu. Ke zvýšení nedošlo díky městské dotaci 22 milionů společnosti STEZA, jakožto provozovateli bazénů. Více informací o vstupném včetně možných slev naleznete na webových stránkách jednotlivých zařízení.

Tagy

Odkazy

Sněhové zpravodajství

Aktuální stav sněhu a provoz lanovek a vleků ve více než 1000 areálech

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.