Koupaliště v Lounech s řadou novinek otevřeno od neděle
By admin - Posted on 16 Červen 2015


Jako každý rok, i letní sezona 2015 odstartovala v areálu koupaliště v Lounech dětským dnem, který se letos konal v neděli 31. května. Od té doby tak návštěvníci mohou během tropických dnů zchladit svá těla a aktivně, či pasivně tak strávit svůj volný čas.

Samotná nedělní oslava Mezinárodního dne dětí, který tento rok připadl na pracovní den – pondělí 1. 6., přilákala i letos velké množství lidí. Stovky dětí se pod dohledem svých rodičů účastnili nejrůznějších her a soutěží. Mimo jiné mohli sledovat připravené akce hasičů nebo potápěčů. Do historie se poté mohli vrátit prostřednictvím sledování dobře secvičených rytířských soubojů.

Koupací sezona pak oficiálně odstartovala o den později, právě v pondělí 1. června. Od této doby bude koupaliště v Lounech veřejně přístupné až do konce letních prázdnin, které končí s příchodem září. V případě příznivého počasí se nejen lounští obyvatelé mohou těšit na otevírací hodiny každý den od 9 do 20 hodin.

Provozovatelé koupaliště letos uvedli v život hned několik novinek a příjemných inovací. Ty potěší zejména nejmladší návštěvníky, když v areálu přibyly nové atrakce pro děti. Potěší i mini přístaviště pro loďky na řece Ohři. Z těch praktických pak lze jmenovat zpevnění plochy před občerstvením. Pokud zrovna nebudete plavat v bazénu, ani se opalovat na dece, vezmete za vděk jistě i plastovými zahradními šachy. Ty se tak zařadí již mezi tradičně dostupné volnočasové aktivity v podobě beach volejbalového hřiště, vodních atrakcí a tobogánů. Raritou by pak měla být plážová knihovna.

Naopak žádné změny nezaznamenala cenová politika. Z toho vyplývá, že dospělý návštěvník za vstup na koupaliště zaplatí 60 korun, děti a senioři pak o 10 korun méně. Zvýhodněné vstupné platí každý den po 15. hodině, v takovém případě zaplatíte 40 Kč. Vstup zdarma obdrží automaticky děti do 3 let. Zároveň existuje výhodnější nabídka pro celé rodiny.

Tagy

Odkazy

Sněhové zpravodajství

Aktuální stav sněhu a provoz lanovek a vleků ve více než 1000 areálech

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.