Koupaliště v Nezamyslicích se nakonec otevřelo
By admin - Posted on 29 Červenec 2015


Velice příjemnou zprávu si pro své obyvatele připravila radnice v Nezamyslicích. Ačkoliv to vzhledem k postoji majitele areálu dlouho vypadalo, že se zdejší letní koupaliště letos neotevře, je nyní všechno jinak. Majitel a dosavadní provozovatel sezonu na koupališti skutečně nezahájil, ale umožnil jeho pronajmutí do rukou města. To přijde provoz pro letošní sezonu zhruba dvě stě tisíc korun: „Předcházela tomu dlouhá a složitá jednání, ovšem jsme rádi, že nakonec zde letní koupaliště bude fungovat i letos,“ oznamuje starosta Nezamyslic Vlastimil Michlíček. Informaci navíc potvrdili i majitelé areálu, manželé Jarošovi: „Vítáme, že se nám nakonec podařilo dospět k vzájemné dohodě a bazén tak pronajmout obci, občerstvení pak dalšímu provozovateli,“ řekla Ivana Jarošová.

Kromě faktu, že koupaliště funguje i tuto sezonu, si radnice pro místní připravila i další příjemné překvapení. V souvislosti s pronájmem do rukou obce Nezamyslic totiž došlo ke zlevnění vstupného. Dospělí zde tak nově zaplatí za celodenní vstupné čtyřicet korun, děti pak ještě o polovinu méně. Otevřeno bude v případě příznivého počasí denně od deseti do devatenácti hodin.

Navzdory faktu, že se letos podařilo pronajmout areál do rukou obce a umožnit tak nejen obyvatelům Nezamyslic v letních měsících zchlazení v bazénu, se neví, jak bude vypadat situace s areálem příští rok. Jarošovi totiž dlouhodobě uvažují o úplném odprodeji parcely i s bazénem. Zůstává tak otázkou, co by s letním koupalištěm udělal jeho možný budoucí majitel.

Proto vedení Nezamyslic začalo usilovně jednat o možném odkoupení pozemku. V zastupitelstvu obce však v této souvislosti zatím nedošlo k ustanovení žádného definitivního rozhodnutí: „Jedná se zatím pouze o prvotní oťukávání, nechci potvrdit ani jednu možnost. Odkup je však jedna z možností, jak zdejší koupaliště zachovat, což bychom si všichni přáli,“ říká Michlíček.

Tagy

Odkazy

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Krycí plachta na bazén

Vyrábíme vysocepevnostní bazénové plachty na míru.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.