Koupaliště ve Sloupu je udržované, avšak zastaralé
By admin - Posted on 28 Červenec 2015


Tradičně velkému zájmu návštěvníků se těší přírodní koupaliště ve Sloupu v Čechách, které je po právu považováno za nejoblíbenější rekreační centrum v širokém okolí. To se projevilo již první prázdninový víkend, kdy sem zavítaly stovky lidí.

Přírodní koupaliště ve Sloupu v Čechách často musí čelit fámám, dle kterých není možné na přeplněné písečné pláži najít volné místo. Toto tvrzení se však nezakládá na pravdě, i v době veder a rekordních návštěv je prostor koupaliště dostačující.

To se však nedá říci o pomyslném parkovišti. Vzhledem k zasazení areálu do údolí, které je obklopeno hlubokými lesy, sem vede pouze úzká silnice, podél které je parkování zakázáno, což často kontrolují místní policisté.

Koupaliště se může chlubit lidovými cenami vstupného. Dospělí zde za celodenní návštěvu zaplatí 35 korun, děti ve věku 6-15 let, důchodci a invalidé poté o 15 korun méně.

Romanticky působí chatky v kempu, které stejně jako zbytek areálu působí udržovaným dojmem. Upravená je i přítomná cesta, podél které se nachází dřevěné zábradlí.

Jediným možným mínusem zdejšího areálu je zastaralost některého vybavení, což se týká zejména sociálního zařízení včetně sprch. Dnes již neobvyklé překvapení představuje přítomné korýtko. Další omezení pak představuje teplá voda, která ve sprchách teče pouze čtyři hodiny a to ráno v rozmezí od 8 do 10 hodin a večer od 19 do 21 hodin. Tím je zvýšené riziko, že se na některé obyvatele kempu někdy nedostane.

Tagy

Odkazy

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Krycí plachta na bazén

Vyrábíme vysocepevnostní bazénové plachty na míru.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.