Koupaliště Zelené ve Zlíně se těší velké oblíbenosti
By admin - Posted on 31 Červenec 2015


Jedním ze dvou koupališť nacházejících se ve Zlíně je areál Zelené, které je spravováno zlínskou radnicí. První nápor zde návštěvníci vytvořili již na začátku června, kdy sem zavítalo až tisíc lidí denně. Průměrně koupaliště ročně navštíví dvacet tisíc lidí.

Svůj díl na skvělé návštěvnosti má samotná lokalita. Areál je totiž lehko dostupné jak pěšky, tak i městskou hromadnou dopravou a samozřejmě autem. K zaparkování je možné využít parkoviště sousedící s koupalištěm, které pojme asi dvacet aut.

Koupaliště Zelené ve Zlíně vyniká svoji komplexností. Díky širokému spektru vybavení tak spolehlivě zajistí dobře strávený čas celé rodině, všem věkovým skupinám. Zatímco pro plavce je zde připravený speciální, pětadvacetimetrový bazén s hloubkou až 1,5 metru, děti a zábavy chtiví mladiství si na své přijdou zejména v druhém bazénu disponujícím lezeckou stěnou a chrličem vody. Navíc sem ústí skluzavka a tobogán. Pro nejmenší návštěvníky a jejich dozor je zde připravené dětské brouzdaliště a bazén, kde hloubka sahá do padesáti centimetrů a voda v něm je ohřívána na teplotu 29 stupňů. Zbytek vodních ploch má teplotu 25 stupňů. Relaxační chutě pak zcela ukojí vířivka.

Příjemnou možnost občerstvení představuje místní bufet. Ten nabízí přibližně dvacet jídel. Jedinou kaňkou v této souvislosti je absence salátů a podobných lehčích, na koupališti vždy vítaných jídel.

K dispozici je všem návštěvníkům sociální zařízení – sprchy, převlékárny i toalety, které však budou muset být v dohledné době zrekonstruovány.

Připraven je i relaxační prostor vhodný k opalování. To můžou návštěvníci „provozovat“ jak na trávě na dece, tak i na pevných, vypůjčených lehátkách. V případě rychlé přeháňky patří mezi hojně využívané zastřešené posezení.

V areálu funguje i půjčovna sportovního náčiní – míčů na basketbal či potřeb na stolní tenis. Tyto instrumenty jsou k vypůjčení za vratnou zálohu padesáti korun.

Otevírací doba koupaliště je každý den od 9 do 19 hodin, přičemž za celodenní vstupné dospělý člověk zaplatí 90 korun. Za 50 korun je vstup umožněn dětem do 15 let, nejmenší návštěvníci do 5 let pak platí 30 korun. Příjemnou možnost na večerní smočení pak představuje snížené vstupné po sedmnácté hodině.

Tagy

Odkazy

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Krycí plachta na bazén

Vyrábíme vysocepevnostní bazénové plachty na míru.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.