Koupališti v Nezamyslicích hrozí zánik
By admin - Posted on 20 Červenec 2015


Několikaletá problematická situace vyvrcholila v Nezamyslicích letos. Zdejší koupaliště letos prozatím sezonu nezahájilo, a pokud nedojde ke změně postoje jeho provozovatele, zřejmě ani neotevře.

Možnost změnit osud koupaliště v Nezamyslicích nyní leží na zastupitelstvu obce. To před čtrnácti dny obdrželo nabídku od majitele koupaliště na jeho provozování: „Naším přáním, stejně jako všech zdejších občanů je, aby koupaliště pokračovalo dál. Jsme schopni a máme vůli toto realizovat i za cenu mírné finanční ztráty,“ říká Vlastimil Michlíček, starosta obce. Ten zároveň dodává, že i v případě, že by se k tomu vedení obce uvolilo, by se nejednalo o bezproblémový akt: „Sjednat na rychlo všechny podmínky nezbytné k provozu tak, aby byli v souladu se zákonem, není v takovém časovém intervalu jednoduché. Velice aktivně se tím zabýváme.“

Největší otazník tak zatím visí nad tím, zda se koupaliště otevře ještě tuto sezonu. V odpovědi na ní je Michlíček poněkud zdrženliví: „Nechci spekulovat. Všichni víme, že sezona je již v plném proudu, nechci proto předbíhat. Jsme teprve na začátku jednání. Příští rok bychom to však chtěli určitě zrealizovat,“ říká.

Otázka je pro zdejší obyvatele o to palčivější, že poměrně v nedávné době ukončily svůj provoz návštěvníky velice populární plovárny v Otaslavicích, Slatinicích, Skalce či Němčicích nad Hanou. Obyvatelům Nezamyslic tak nezbývá nic jiného než doufat, že jejich areál nepotká stejný osud.

Tagy

Odkazy

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Krycí plachta na bazén

Vyrábíme vysocepevnostní bazénové plachty na míru.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.