Letní koupaliště vyšla návštěvníkům vstříc, nepodražila
By admin - Posted on 29 Červen 2015


Mostecko - Teploty atakující 30 stupňů a vytrvalé sluneční paprsky přinutily otevřít své brány i největší koupaliště na Mostecku. Otevřeno tak hlásí koupaliště Koldům, letní aquadrom a 5. června letní sezonu zahájilo i mostecké koupaliště Ressl.

Podmínky v mosteckém aquadromu si pochvalovali i náhodně oslovené návštěvnice: „Je tu spoustu atrakcí, proto tu mají děti nejradši,“ svěřila se Markéta a její názor podpořila i Jana: „Jako rodina jsme si sem navykli jezdit, i když nebydlíme přímo v Mostu. Příjemné prostředí a spoustu vyžití pro děti,“ doplnila.

Letní koupaliště hlásila stav připravenosti na uvedení do plného provozu již v průběhu května, ovšem stejně jako v ostatních koutech České republiky, i zde se čekalo na ustálení vysokých teplot a dlouhodobější příznivou předpověď počasí.

Příjemnou zprávou je pro místní potenciální návštěvníky je setrvání cen na svých loňských hodnotách, když se provozovatelé rozhodli nezdražovat: „Věřím, že nejpříjemnější zprávou pro naše klienty je fakt, že ceny zůstávají stejné jako vloni,“ řekl Miroslav Svoboda, vedoucí provozu aquadromu.

V sobotu 31. května se letos poprvé veřejnosti otevřelo koupaliště Koldům v Litvínově u příležitosti oslavy Dne dětí. S začátkem června se pak rozjel plný provoz areálu, i když, jak přiznává vedoucí firmy provozující litvínovské koupaliště Anna Egerová, návštěvníků je zatím poskromnu: „Letní sezona teprve začíná, využití plné kapacity očekáváme až se začátkem letních prázdnin, kdy dětem skončí škola.“

I zde se hodnoty vstupného neměnily. Naopak inovací prošlo vybavení koupaliště, když přibyla například trampolína nedaleko brouzdaliště a lano, po kterém je možné chodit. I zde počítají s využitím prostor pro kulturní akce; konat by se zde měly zejména doprovodné programy k událostem v letním kině.

5. června zahájilo provoz i další mostecké koupaliště Ressl. Co se vodních nádrží v regionu týče, i zde se mohou návštěvníci těšit na řadu novinek. Do nádrží Matylda a Benedikt by letos měly nově přibýt nafukovací atrakce, což ocení zejména ti nejmenší návštěvníci.

Tagy

Odkazy

Sněhové zpravodajství

Aktuální stav sněhu a provoz lanovek a vleků ve více než 1000 areálech

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.