Návštěvníci středočeských koupališť se mohou těšit na lepší služby
By admin - Posted on 15 Červenec 2015


Jednu věc měly v posledních měsících všechna středočeská koupaliště stejnou – všechna se totiž snažila v zimních měsících a sezonní pauza pracovat na vylepšeních v oblasti služeb, které nabízí.

Velkou modernizací prošel areál rakovnického Tyršova koupaliště. To od letošního roku spravuje nový provozovatel Roman Jašek a svým návštěvníkům nově nabízí zbrusu nové dětské hřiště, sociální zařízení a nový bar s grilem. Rozšířilo se především spektrum možností mimo-vodní zábavy – zapůjčit si zde můžete například aquazorbingové koule.

S otevřením na letní prázdniny nečekali ani na kladenském koupališti u Sletiště, kde i v provozních hodinách ještě probíhají menší stavební práce na dětském bazénku. Nová možnost se zde otevírá v podobě nově otevřeného hotelu, bezprostředně sousedícího s koupalištěm, jehož součástí je i restaurace s venkovní zahrádkou. Druhé kladenské koupaliště, návštěvníkům známé pod názvem Bažantnice, se letos poprvé otevře 29. června.

Kladenská koupaliště mají i společný problém – v minulém roce totiž dosáhla, co se návštěvnosti týče, za posledních 25 let historického minima. Dle provozovatelů areálů to bylo způsobeno zejména špatným počasím. Celkem navštívilo koupaliště Bažantnice v loňském roce „jen“ 13 tisíc lidí, areál u Sletiště pak 19 tisíc.

Navštěvovat již lidé mohou i letní koupaliště v Mělníku. To nabízí široké spektrum vyžití a vybavení v podobě jak plaveckého, tak i relaxačního bazénu. Druhý jmenovaný je navíc obohacen o několik atrakcí, například skluzavkou a ústí sem i tobogán. Z mimo-vodních služeb se zde nachází stánek s občerstvením a hřiště.

Tagy

Odkazy

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Krycí plachta na bazén

Vyrábíme vysocepevnostní bazénové plachty na míru.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.