Nezamyslice zachránily svoje koupaliště
By admin - Posted on 26 Červenec 2015


Ve středu 1. července se letos poprvé veřejnosti otevřelo letní koupaliště v Nezamyslicích. Dlouho to přitom vypadalo, že se letos v Nezamyslicích budou muset obejít. Dosavadní provozovatel areálu totiž nedlouho před plánovaným zahájením sezony avizoval, že již dál koupaliště provozovat nebude.

Tuto situaci se rozhodlo řešit zastupitelstvo obce. To se nakonec usneslo koupaliště pronajmout za obecní peníze. Dále byly zajištěny všechny podmínky nezbytné k provozování. Mimo jiné tak musela být zakoupena zbrusu nová vodní čerpadla a splněna byla i podmínka v podobě přítomného plavčíka: „Vše bylo stoprocentně splněno,“ řekl Vlastimil Michlíček, starosta obce.

Do budoucna však areál vyžaduje další investice. Jak však Michlíček dodává, vše je otázkou poměrně složitých jednání. Majitel areálu, který letos během začátku léta avizoval konec koupaliště, totiž chce celý areál prodat. Proto se Nezamyslice budou snažit prostor odkoupit do svého vlastnictví: „Máme enormní zájem na tom, aby zdejší koupaliště pokračovalo dál. Vše bude samozřejmě záležet na diskuzi mezi oběma stranami a rozhodující bude také názor každého zastupitele,“ zdůraznil Michlíček.

Tagy

Odkazy

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Krycí plachta na bazén

Vyrábíme vysocepevnostní bazénové plachty na míru.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.