Sezona se povedla, hlásí koupaliště

  • user warning: Table './c1ceskakoupal/cache_filter' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '1:b6e302e8a5eafd04e1c582f857fb428f' in /var/www/clients/client1/web39/web/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './c1ceskakoupal/cache_filter' is marked as crashed and should be repaired query: UPDATE cache_filter SET data = '<p>„Máme za sebou krásné a i po ekonomické stránce úspěšné léto,“ zní z úst správců letních koupališť, plováren a nádrží napříč celou Českou republikou, když se jich zeptáte, jak hodnotí uplynulou sezonu. Aby také ne, vždyť letošní prázdniny se po stránce počasí opravdu vydařily. Své o tom vědí i provozovatelé koupaliště Babylon, pravděpodobně nejpopulárnějšího areálu svého druhu v regionu.</p>\n<p>Provozovatel Babylonu Bořek Novotný navíc k výše napsanému dodává: „Sezona měla navíc velice pohodový a klidný průběh. To také není samozřejmost a je třeba si toho patřičně vážit.“ K tomuto faktu přičítá i fakt, že si letos společně se svým týmem spolupracovníků dal záležet na sezónních přípravách: „Náklady na opravy, údržbu a výplaty byly na naše poměry skutečně velké. Ničeho však nelitujeme, splnilo to svůj účel,“ ujišťuje Novotný i přesto, že dle jeho slov mnoho lidí na koupaliště zavítalo až po práci po šesté hodině večerní, kdy se za parkoviště ani samotný vstup na koupaliště již neplatí: „Hlavní však je, že se vše obešlo bez zbytečných zranění a obdobných nepříjemností,“ uznává.</p>\n<p>S velice podobnými pocity se svěřil i Zdeněk Zrůst, který provozuje Lomeček u Starého Klíčova: „Stačí dvě slova: super sezóna. Vše fungovalo konečně tak, jak jsme chtěli, a jako bonus se nikomu nic nestalo, i když jsme byli hojně navštěvováni. Co víc si přát,“ ptá se sám sebe. Dny, kdy bylo až extrémní vedro a přišlo méně lidí, byly dle něj skvěle kompenzovány konstantní návštěvností po čas celé sezony. </p>\n<p>Tropické dny však kromě přílivu návštěvníků vyžadují i zvýšení péče o areál: „Každý den jsem si musel přivstat a řádně zalít rostliny. Stálo to ale za to. Můžu totiž říci, že nám areál svítil zelenou. Bylo to jako v pohádce,“ pochvaluje si Zrůst.</p>\n<p>Nepříjemnosti přinesly vytrvale extrémní teploty Koupališti Pod Horou v Němčicích, kde panovala spokojenost do poloviny léta. Voda byla čistá a ani jiné problémy se zde nevyskytovaly: „Poté se však začalo projevovat dlouhodobé sucho a my neměli dostatek vody na výměnu nebo i jen dopuštění vody v koupališti,“ smutnil Jan Hvizd, starosta Němčic. Dle něj byly i přesto nadále odebírány vzorky, které pravidelně potvrzovaly z hlediska hygieny naprostou nezávadnost. Voda však nepůsobila již tak čistým dojmem a proto se zdejší obec rozhodla o poloviny prázdnin již nevybírat vstupné: „I tak se ale jednalo více méně o povedené léto,“ říká Hvizd.</p>\n', created = 1556257227, expire = 1556343627, headers = '', serialized = 0 WHERE cid = '1:b6e302e8a5eafd04e1c582f857fb428f' in /var/www/clients/client1/web39/web/includes/cache.inc on line 112.
  • user warning: Table './c1ceskakoupal/cache_filter' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '2:e92e55a5a23a8952c26fc4074b523237' in /var/www/clients/client1/web39/web/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './c1ceskakoupal/cache_filter' is marked as crashed and should be repaired query: UPDATE cache_filter SET data = '<p><a title=\"Server Sportovci.eu nabízí možnost bezplatného zveřejnění tiskových zpráv, novinek, článků, zajímavostí a dalších informací ze světa sportu.\" href=\"http://www.sportovci.eu\">Sportovci.eu</a> Novinky, články a zajímavosti ze světa sportu. <a href=\"http://www.google-mapy.cz\">Mapy Google</a> mapy České republiky. <a href=\"http://www.detskeomalovanky.cz/\" title=\"Omalovány zdarma k vytisknutí\">Omalovánky k vytisknutí</a>. Omalovány zdarma k vytisknutí. <a href=\"http://www.oase-filtrace.cz/vodni-cerpadla-filtrace-zahradni-jezirka.aspx\" title=\"Koupací jezírka OASE\">Koupací jezírka</a>. Koupací jezírka OASE.</p>\n', created = 1556257227, expire = 1556343627, headers = '', serialized = 0 WHERE cid = '2:e92e55a5a23a8952c26fc4074b523237' in /var/www/clients/client1/web39/web/includes/cache.inc on line 112.
  • user warning: Table './c1ceskakoupal/cache_filter' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '3:69b9594516ed887e6abae446ec5f8971' in /var/www/clients/client1/web39/web/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './c1ceskakoupal/cache_filter' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '1:81051bcc2cf1bedf378224b0a93e2877' in /var/www/clients/client1/web39/web/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './c1ceskakoupal/cache_filter' is marked as crashed and should be repaired query: UPDATE cache_filter SET data = '', created = 1556257227, expire = 1556343627, headers = '', serialized = 0 WHERE cid = '1:81051bcc2cf1bedf378224b0a93e2877' in /var/www/clients/client1/web39/web/includes/cache.inc on line 112.
  • user warning: Table './c1ceskakoupal/cache_filter' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '1:e31e7650fedf0ec555551f94b19a6a5d' in /var/www/clients/client1/web39/web/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './c1ceskakoupal/cache_filter' is marked as crashed and should be repaired query: UPDATE cache_filter SET data = '<p><a href=\"http://ceska-koupaliste.cz/odkazy\" title=\"Odkazy\">Odkazy</a><br />\nKoupaliště a aquaparky České republiky</p>\n', created = 1556257227, expire = 1556343627, headers = '', serialized = 0 WHERE cid = '1:e31e7650fedf0ec555551f94b19a6a5d' in /var/www/clients/client1/web39/web/includes/cache.inc on line 112.By admin - Posted on 02 Říjen 2015


„Máme za sebou krásné a i po ekonomické stránce úspěšné léto,“ zní z úst správců letních koupališť, plováren a nádrží napříč celou Českou republikou, když se jich zeptáte, jak hodnotí uplynulou sezonu. Aby také ne, vždyť letošní prázdniny se po stránce počasí opravdu vydařily. Své o tom vědí i provozovatelé koupaliště Babylon, pravděpodobně nejpopulárnějšího areálu svého druhu v regionu.

Provozovatel Babylonu Bořek Novotný navíc k výše napsanému dodává: „Sezona měla navíc velice pohodový a klidný průběh. To také není samozřejmost a je třeba si toho patřičně vážit.“ K tomuto faktu přičítá i fakt, že si letos společně se svým týmem spolupracovníků dal záležet na sezónních přípravách: „Náklady na opravy, údržbu a výplaty byly na naše poměry skutečně velké. Ničeho však nelitujeme, splnilo to svůj účel,“ ujišťuje Novotný i přesto, že dle jeho slov mnoho lidí na koupaliště zavítalo až po práci po šesté hodině večerní, kdy se za parkoviště ani samotný vstup na koupaliště již neplatí: „Hlavní však je, že se vše obešlo bez zbytečných zranění a obdobných nepříjemností,“ uznává.

S velice podobnými pocity se svěřil i Zdeněk Zrůst, který provozuje Lomeček u Starého Klíčova: „Stačí dvě slova: super sezóna. Vše fungovalo konečně tak, jak jsme chtěli, a jako bonus se nikomu nic nestalo, i když jsme byli hojně navštěvováni. Co víc si přát,“ ptá se sám sebe. Dny, kdy bylo až extrémní vedro a přišlo méně lidí, byly dle něj skvěle kompenzovány konstantní návštěvností po čas celé sezony.

Tropické dny však kromě přílivu návštěvníků vyžadují i zvýšení péče o areál: „Každý den jsem si musel přivstat a řádně zalít rostliny. Stálo to ale za to. Můžu totiž říci, že nám areál svítil zelenou. Bylo to jako v pohádce,“ pochvaluje si Zrůst.

Nepříjemnosti přinesly vytrvale extrémní teploty Koupališti Pod Horou v Němčicích, kde panovala spokojenost do poloviny léta. Voda byla čistá a ani jiné problémy se zde nevyskytovaly: „Poté se však začalo projevovat dlouhodobé sucho a my neměli dostatek vody na výměnu nebo i jen dopuštění vody v koupališti,“ smutnil Jan Hvizd, starosta Němčic. Dle něj byly i přesto nadále odebírány vzorky, které pravidelně potvrzovaly z hlediska hygieny naprostou nezávadnost. Voda však nepůsobila již tak čistým dojmem a proto se zdejší obec rozhodla o poloviny prázdnin již nevybírat vstupné: „I tak se ale jednalo více méně o povedené léto,“ říká Hvizd.

Tagy

Odkazy

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Krycí plachta na bazén

Vyrábíme vysocepevnostní bazénové plachty na míru.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.