Tyršovo koupaliště se v omezeném provozu otevřelo 1. června
By admin - Posted on 27 Červen 2015


1. června došlo k zahájení letní sezony na Tyršově koupališti ve Dvoře Králové. Zatím však pouze v omezeném rozsahu. Jak veřejně prohlásila asistentka ředitele místních Technických služeb, které koupaliště provozují, areál bude prozatím otevřený pouze pro ranní plavce a to každý den od 8:30 do 10 hodin. Datum kompletního otevření není zatím známo, bude však přímo záviset na dlouhodobější předpovědi počasí.

Již v předchozím týdnu, 26. května, byl přitom zahájen předprodej permanentních vstupenek. Díky těm mají stálí návštěvníci královédvorského koupaliště možnost ušetřit na vstupném. Permanentky můžete zakoupit každý všední den v sídle Technických služeb u paní Baizové v době od 6 do 14:30 hodin.

Oproti minulým létům letos na návštěvníky Tyršova koupaliště nečekají žádné novinky, což je způsobeno také nejistou situací ve vedení Technických služeb, coby zřizovatele letního koupaliště. Po odvolání bývalého ředitele Petrů je nyní post dočasně zastoupen městským radním Krausem. Ten bude však pozici vykonávat pouze po nezbytně dlouhou dobu, dokud nedojde ke zvolení nástupce Petrů. Ten se v současné době hledá již ve 3. výběrovém řízení. Předchozí 2 kola byla neúspěšná z důvodu různorodosti názorů na vyhravšího kandidáta. Jak veřejně avizoval starosta Dvora Králové, Jan Jarolím, ke zvolení nového ředitele je třeba stoprocentní shody všech členů výběrové komise.

Tagy

Odkazy

Sněhové zpravodajství

Aktuální stav sněhu a provoz lanovek a vleků ve více než 1000 areálech

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.