Ústecká koupaliště se zatím pyšní čistou vodou
By admin - Posted on 08 Červenec 2015


Ústecko – Pravidelné hygienické kontroly probíhají i v Ústeckém kraji, kde jsou zatím výsledky na všech koupalištích uspokojivé a potvrzují nezávadnou vodu. Jedinou výjimku představuje zatopený varvažský důl.

Jezero Milada – čistá voda, vstup na vlastní nebezpečí
Roli jednoho z největších lákadel plní již tradičně čiře průhledné jezero Milada, které během letních měsíců každoročně navštíví několik tisíc plavců i neplavců. I zde však platí riziko v podobě nepřítomnosti plavčíka a vstupu na vlastní nebezpečí.

Veřejnosti je od 15. června přístupné již i koupaliště v Povrlech, opačný stav panuje v kempu u Chabařovického rybníku. Dle vyjádření jednoho ze zdejších provozovatelů, Jiřího Záhoříka, nyní probíhá fáze zvažování, zda se vyplatí investice 15 tisíc korun za nezbytné chemické rozbory vody.

Brněnské koupaliště obohatil nový bazén
Příjemnou novinku si pro své návštěvníky připravilo brněnské koupaliště, které nově disponuje dalším bazénem. Navíc je zde dle dostupných informací možné využít zlevněného vstupného, a to od dvou a půl hodin před koncem otevírací doby. V takovém případě zaplatíte 30 korun, za úschovu kola pak 10 korun.

Tagy

Odkazy

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Krycí plachta na bazén

Vyrábíme vysocepevnostní bazénové plachty na míru.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.