Zdické koupaliště zažilo o víkendu první nápor
By admin - Posted on 03 Červenec 2015


Zdice – Zdické koupaliště se jako velké množství podobných zařízení otevřelo 1. června, ačkoliv využití plné kapacity se zde, stejně jako všude jinde, dá předpokládat až se začátkem letních prázdnin. I přes to však již zdické koupaliště stihlo navštívit několik stovek lidí. Hlavním důvodem byly vysoké teploty a s nimi konstantně stoupající teplota vody.

První nápor se velice podobal těm, které ve Zdicích zažívají v letních tropických dnech. Na přilehlém parkovišti se volná místa hledala opravdu jen velmi těžko. Zatímco teplota vzduchu se pohybovala kolem hranice třiceti stupňů, voda se k radosti přítomných ohřála na osvěžujících čtyřiadvacet stupňů.

Na místním koupališti sází provozovatelé zejména na velký bazén, do kterého navíc ústí tobogán, hlavní zábavní atrakce. Areál navíc nabízí příjemnou travnatou plochu pro opalování, pod v zadní části umístěnými stromy pak i relax ve stínu. Ti, kdo chtějí čas mimo vodu strávit aktivně, jistě ocení hřiště na plážový volejbal a stůl na ping pong.

Jako nevýhoda zdického koupaliště může působit parkoviště s velice omezeným počtem parkovacích míst. Pro letní sezonu navíc zřejmě bude potřeba posílit personál ve stánku s občerstvením, kde se během prvního letošního náporu tvořily fronty.

Tagy

Odkazy

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Krycí plachta na bazén

Vyrábíme vysocepevnostní bazénové plachty na míru.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.