Zlínská koupaliště se o víkendu otevřela veřejnosti
By admin - Posted on 19 Červen 2015


Minulý víkend se pro letošní koupališťovou sezonu oficiálně otevřely brány zlínských koupališť. Provozovatelé všech areálů hlásí připravené bazény a s nadějí vyhlíží dlouhodobě teplé počasí, které by umožnilo plné využití prostor.

V současné době je veřejnosti zatím přístupný venkovní bazén v areálu městských lázní, který se tak do provozu vrací po roční pauze, způsobené rekonstrukcí budovy bezprostředně sousedící s bazénem. Lázeňské bazény jsou nově napájeny vodou z nové studny s pramenem umístěným 132 metrů pod zemským povrchem. Rekonstrukce městských lázní navíc bude dle oficiálního vyjádření tiskové mluvčí organizace i příští rok. Během následujících měsíců tak dosavadnímu, pětadvacetimetrovému bazénu přibude bazén určený výuce plavání malých dětí. Opravou projde i fitness centrum. Celkové náklady na tyto práce by měly znamenat zhruba 30 milionovou investici.

Vstupné do městských bazénů, mezi něž se kromě zmíněných lázní řadí i letní koupaliště Panorama a Zelené, se oproti minulému roku nezměnilo. Dospělí tak stále za celodenní vstup zaplatí 90 korun.

Naopak na otevření si budou muset ještě počkat v nedalekých lázních v Kostelci u Zlína, kde pravidelně startovala letní sezona jako první v regionu. Letos však plochu kolem bazénů i bazény samotné zasáhla taktéž nutná údržba. První plavci tak budou sto vyzkoušet teplotu vody až v průběhu června.

Tagy

Odkazy

Sněhové zpravodajství

Aktuální stav sněhu a provoz lanovek a vleků ve více než 1000 areálech

Zakázkové finské sauny

Jsme předním českým výrobcem a prodejcem finských saun.

Finská sauna

Prodej finských saun s montáží po celé ČR. Vyrábíme špičkové sauny.

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.