Plavecký bazén Domažlice
Širokou škálou plaveckých kurzů pro neplavce i zdokonalovacích kurzů pro plavce je známý plavecký bazén v Domažlicích, který kromě těchto kurzů a veřejného plavání nabízí i speciální a mezi lidmi velice populární plavání pro těhotné ženy a hodiny věnované vodnímu aerobicu, jehož provozování pomáhá s redukcí tělesné hmotnosti a tvarování lidského těla.

Nejedná se o klasický aquapark, proto je areál krytého plaveckého bazénu koncipován se zaměřením spíše na kondiční, ale i rekreační plavání a nenabízí příliš velké množství atrakcí. Avšak těmi základními, mezi které lze zařadit skokanské bloky a masážní trysky, domažlický bazén disponuje. Šesti dráhový plavecký bazén o tradiční délce 25 metrů pak nabízí všem svým návštěvníkům dostatečný komfort při vylepšování plaveckých stylů a fyzické zdatnosti.

Po dostatečném vyčerpání všech fyzických sil byste neměli vynechat návštěvu příjemné sauny, která má pozitivní vliv na pročištění vašich dýchacích cest a taktéž je hojně využívána jako skvělý relaxační prostředek poskytující dokonalé uvolnění a odproštění se od problémů každodenního života.

Poloha: 

Palackého 230
34401 Domažlice

Mapa: 
Vstupné: 

Vstup dospělí 1 hodina 30
Vstup dospělí 2. hodiny 50
Vstup děti do 14.let 1 hodina a bez ohledu na věk žáci škol rámci hodin tělocviku , závodníci 20
Vstup děti do 14. let 2. hodiny 30
Držitelé průkazů TP, ZTP a ZTP-P (včetně průvodců) zdarma

Tel: 
379724411
Email: 
bazen.domazlice@iol.cz

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.