Počítadlo návštěvnosti v Brodě letos pokořilo hranici 39 tisíc lidí
By admin - Posted on 05 Říjen 2015


2. září se pro letošní koupací sezony naposledy otevřely brány koupaliště v Havlíčkově Brodě. Smutnit zde však z konce léta nemusí, letošní celková návštěvnost se totiž zapsala do historie zlatým písmem – jako ta vůbec nejvyšší!

Sezonu zde zahájili 1. června. Během následného, tři měsíce trvajícího provozu sem zavítalo lehce přes třicet devět tisíc lidí: „Z toho rekordní denní návštěvnost jsme zaznamenali během dlouhodobého sucha 8. srpna. To k nám zavítaly necelé dva tisíce lidí. Nemám slov, se sezonou jsme spokojeni,“ říká Petr Honsa, vedoucí provozního úseku Technických služeb Havlíčkova Brodu.

„Je to bez debat, za rekordní návštěvnost vděčíme hlavně prakticky po celou dobu trvání sezony příznivému počasí,“ říká Honsa a dodává, že velký vliv hrálo jistě i nové lákadlo v podobě nové, dvanáct a půl metru dlouhé skluzavce, kterou provozovatelé do areálu koupaliště nainstalovali na začátku letních prázdnin.

Lákadel by navíc v blízké budoucnosti mělo přibýt: „V polovině září začneme s instalací zbrusu nového vstupního systému, který bude pracovat na společné databázi jako odbavovací systém krytého bazénu,“ vysvětluje Honsa. Z jeho slov vyplývá, že bonitní čipové náramky zakoupené v bazénu budou sloužit i jako vstupenky na koupaliště a naopak. Slevový systém se bude velice blízce podobat tomu současnému.

„Kromě toho Technické služby počítají i s investicí do vybavení jako jsou slunečníky, lavičky, či lehátka. Budeme neustále pokračovat ve snaze průběžné modernizace areálu,“ slibuje Petr Honsa. Ten také připomíná, že během léta prošel rozsáhlou rekonstrukcí i krytý plavecký bazén, který musel být na mnoha místech přetěsněn. Změny k lepšímu zaznamenal i odbavovací systém a prostor šaten.

Tagy

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.