V pátek se otevřelo berounské koupaliště
By admin - Posted on 02 Srpen 2015


Na dlouhodobě koupání příznivé počasí se rozhodli zareagovat již i na berounském koupališti. To se potýkalo s havárií, kvůli které muselo být uzavřeno až do dokončení rekonstrukčních prací na výtlačných tryskách. Poté se čekalo ještě na kontrolu vody, která dopadla naštěstí příznivě.

Do té doby využívali nejen obyvatelé Berouna jako alternativu krytý bazén v Tipsport Laguně, kde jsou o prázdninách každý den vyjma pondělí veřejnosti přístupné i atrakce, a to od 10 hodin. Plavecký bazén, stejně jako fitness centrum, se pak otevírá v 8 hodin – kromě pondělí.

Další alternativu pak představuje koupání v řece, kde je voda logicky studenější. Nejpříznivější situace panuje zejména u hýskovského jezu, kde se navíc nachází i stánek s občerstvením.

Hojný počet lidí dal přednost koupališti ve Zdicích, které je v provozu od 10 do 19 hodin. Za celodenní vstupné zde dospělý člověk zaplatí 95 korun. Zvýhodněná cena je připravena pro děti do patnácti let, které dovnitř projdou za 45 korun. Děti do šesti let jsou pak dovnitř vpuštěny výměnou za 15 korun. Výhodnou volbu pak představuje rodinné vstupné ve výši 210 korun. Pro místní pak představuje příležitost, jak ušetřit, permanentka v hodnotě 700 korun pro dospělé a 350 pro děti. Rodinná „permice“ stojí 1500 korun.

Tagy

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.