Aquadrom Most
Aquadrom Most představuje možnost relaxace i sportovního vyžití pro širokou veřejnost, a to ve vnitřním a venkovním areálu.

Ve vnitřní části aquadromu se nachází plavecký bazén, dětský bazén, vířivka a rekreační bazén s četnými atrakcemi, zahrnujícími dva adrenalinové tobogány, divokou řeku, masážní lavice, koupací záliv, vodní chrliče, hydroridery a parní aroma kabinu s umělým deštěm. V rámci kryté haly je možnost navštívit mokrý bar, za slunného počasí se mohou návštěvníci opalovat na terase. Pro nejmenší je zde k dispozici speciální bazén pro kojence a batolata. V areálu se též nachází saunový komplex, wellness program či solární studio.

Venkovní areál nabízí možnost vyžití jak ve vodě, tak na souši. Nachází se zde rekreačně-plavecký bazén, dětský bazén a brouzdaliště, ke kterým patří atrakce jako tří dráhová skluzavka, dětský vodní hrad či houpací záliv. Najdete zde ale i dětské hřiště, travnaté hřiště na badminton a volejbal, minigolf, víceúčelové hřiště s umělým povrchem a hřiště na beach volejbal.

Otevírací doba: 

pondělí (sanitární den) 12:00 - 21:00 hod
úterý - čtvrtek 9:00 - 21:00 hod
pátek - sobota 9:00 - 22:00 hod
neděle 9:00 - 21:00 hod

Poloha: 

Topolová 801, Most

Hlavní tah Plzeň - Praha , odbočit na kruhovém objezdu u Intersparu do města, na dalším kruhovém objezdu doleva ulicí Lipovou a na první křižovatce vpravo. Aquadrom je umístěn v blízkosti Střední průmyslové školy, poblíž je Divadlo Rozmanitostí nebo prodejna OKAY.

Ve směru od Chomutova je nejrychlejší dát se hlavní třídou Budovatelů napříč městem podél tramvajových kolejí , pak se nasměrovat na Interspar a odtud jak je popsáno výše.

Mapa: 
Tel: 
476127842 (pokladna, spojovatelka)
Email: 
aquadrom@tsmost.cz

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.