Aquapark Frenštát pod Radhoštěm
Moderně vybavený Aquapark se širokými možnostmi zábavy nabízí Frenštát pod Radhoštěm svým obyvatelům i turistům ze všech koutů České republiky od roku 2001.

Největším lákadlem celého aquaparku je hlavní bazén s rozlohou 1049 m2 a proměnlivou hloubkou od 90 až do 190 centimetrů, která zaručuje bezpečné koupání pro menší návštěvníky a přitom poskytuje pohodlné plavání i pro ty největší z nás.

Od začátku fungování celého koupališťového komplexu mohou vaše děti využít i přímo jím určeného speciálního brouzdaliště s taktéž proměnlivou hloubkou, tentokrát od 15 do 30 centimetrů a dostačující plochou 64 m2.

Nejlepší atrakcí, kterou frenštátské letní koupaliště disponuje, je bezpochyby 60 metrů dlouhý tobogán, jehož začátek stoupá až do výšky 5,8 metru. Rychlejší cestu do vody poté nabízí nedaleko ležící třináctimetrová skluzavka.

Voda ve všech bazénech je vyhřívaná na příjemnou teplotu a uspokojí tak všechny generace návštěvníků Aquaparku ve Frenštátě pod Radhoštěm. V případě „hluchého“ místa mezi koupáním a opalováním na travnaté pláži můžete využít příjemného posezení a k tomu zakousnout nějakou lahůdku ze zdejšího stánku s občerstvením, který nabízí jak nanuky a nejrůznější cukrovinky, tak teplé pokrmy.

Otevírací doba: 

09:00 - 20:00 hod

Poloha: 

Dolní 1806
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Nachází se u hlavní silnice na výjezdu z města směrem na Kopřivnici a Nový Jičín.

Mapa: 
Tel: 
556839303

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.