Aquapark v Horažďovicích
Moderně vybavený krytý aquapark v Horažďovicích nabízí zdejším obyvatelům i turistům z nejrůznějších koutů České republiky své služby od října roku 2000.

Vodní plocha obrovských rozměrů je rozdělena do několika sekcí. Tou první je plavecký bazén, který nabízí 5 plaveckých drah, přičemž do jedné z nich ústí více než 60 metrů dlouhý a o velkou dávku zábavy se starající tobogán. Tu však zajisté poskytne i vodní chrlič a zejména pak pravidelně zapínaná divoká řeka. To samé lze říci o nedaleko ležícím kulovém vodotrysku. Fyzičku můžete vypilovat při plavání se zapnutým protiproudem a v případě únavy jistě nepohrdnete ani vzduchovým roštem.

Ratolesti návštěvníků vezmou nejvíce za vděk jim věnovanému a hloubkou přizpůsobenému bazénku, který je navíc okořeněn dvěma skluzavkami. Mimo ně se v dětském brouzdališti nacházejí také masážní trysky koncipované speciálně pro děti tak, abyste se nemuseli bát o jejich bezpečí a mohli je v klidu sledovat ze břehu, kde jsou k těmto účelům pro rodiče připraveny židle. Oblíbenou atrakcí je taktéž vodní muchomůrka chrlící ze svého klobouku provazy vody.

Po obvodu bazénů se navíc nacházejí vodní a vzduchová lůžka s masážními tryskami, které dokážou váš pobyt v aquaparku zpříjemnit zejména vašim zádům. Další možností relaxace je návštěva saunového světa a nepříliš známá perličková lázeň.

V plavkách a přímo z bazénu mají všichni návštěvníci aquaparku přístup do vedle sídlící restaurace, která nabízí široké spektrum minutkových jídel včetně salátů a pití. V letních měsících můžete zpravidla relaxovat i na k tomu určené venkovní terase.

Otevírací doba: 

Po 13:00 - 22:00
Ut - Ne 09:00 - 22:00

Ceník: 

Vstupné: 1 hod/každá další hodina
Dospělí 50Kč/25Kč
děti 3-15 let, ZTP, důchodci, studenti 35Kč/15Kč

Poloha: 

Sportovní 1052
34101 Horažďovice

Mapa: 
Tel: 
376511481
Email: 
bazen@horazdovice.cz
Fax: 
376511522

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.