Aquacentrum Hotel Slunce
Rýmařovické vodní centrum menší rozlohy nesoucí název Aquacentrum Hotel Slunce splňuje veškerou charakteristiku ideálního aquaparku. Nabízí různé sektory určené pro různé skupiny lidí a různé činnosti – plavání, relaxace, či provádění vodních hrátek. To vše je doplněno útulným prostředím. Doporučená kapacita aquacentra je 40 osob.

V první řadě můžete využít pětadvacet metrů dlouhého plaveckého bazénu, kde můžete dát zabrat svým svalům a dokonale tak zapracovat na své kondičce a technice plaveckých stylů. K vašemu zocelení pak pravděpodobně pomůže i zapnutý protiproud.

Při výstavbě aquaparku bylo pamatováno i na ty nejmenší a nejmladší z nás, kteří tak i zde najdou svůj koutek včetně brouzdaliště, ve kterém jistě dokážou užít spoustu zábavy. Jak plavecký bazén, tak i dětské brouzdaliště jsou vyplněny vodou vyhřívanou na příjemnou teplotu 28° C.

Aquacentrum Hotel Slunce se chlubí taktéž několika relaxačními prostředky, ve kterých si můžete v klidu pročistit hlavu a nechat své myšlenky ubírat se volným směrem. Jedním z nich je finská sauna s teplotou v rozmezí 95 - 100° C a vynechat byste rozhodně neměli ani návštěvu horké páry (50° C). Příjemným zpestřením je poté perličková lázeň, nabízející vodní koupel o teplotě 30° C.

Při odchodu nebo mezi jednotlivými úseky vaší návštěvy tohoto vodního centra můžete využít příjemného posezení v odpočívárně a svému žaludku dopřát něco dobrého ze zdejšího baru.
Pamatováno je zde i na milovníky naturalismu a nudismu. Jednou v měsíci se totiž plavecký bazén přepne do speciálního režimu, ve kterém je po čas dvou hodin dovolenou plavání pouze bez plavek.

Otevírací doba: 

Po - Pá 14.00 - 21.00 hod
So, Ne + svátky 10.00 – 21.00 hod

Ceník: 

děti do 6-ti let 85Kč
děti od 6 do 18 let 115Kč
studenti VŠ se stud. průkazem, senioři od 65 let, ZTP 135Kč
dospělé osoby 145Kč

Poloha: 

Jesenická 4
795 01 Rýmařov 1

Mapa: 
Tel: 
554219958
Email: 
hotelslunce@jeseniky.com

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.