Bělkovice - Lašťany koupaliště
Na koupališti v obci Bělkovice-Lašťany mohou návštěvníci ke koupání využít dvou bazénů, k opalování rozlehlou travnatou pláž a díky přítomnosti víceúčelového hřiště může při vaší návštěvě tohoto letního areálu dojít i na nějakou tu mimo vodní sportovní aktivitu.

Stěžejním bodem je pro bělkovicko-lašťanské koupaliště velký plavecký bazén o rozměrech 50x20 metrů. Kromě klasického kondičního plavání se zde díky rozlehlosti vodní plochy najde prostor i na vodní hrátky s míčky, vodní pólo anebo vodní líný tenis.

Zkrátka však nepřijdou ani nejmenší návštěvníci tohoto koupaliště, pro které je zde připraven bazén polovičních rozměrů o délce 20 metrů a šířce 8 metrů.
Před začátkem letní sezony roku 2014 prošel areál rozsáhlou konstrukcí všech dlážděných ploch a chodníků, které se od této doby chlubí novými povrchy. O rok dříve se zase dočkala nového nátěru bazénová vana a od stejného roku mohou lidé posedět u zdejšího kiosku, který nabízí pro koupaliště typické rychlé občerstvení.

Přímo v areálu letního koupaliště můžete využít již zmíněné víceúčelové hřiště s umělým povrchem, na kterém lze provozovat všechny nejobvyklejší sporty (basketbal, volejbal, tenis, fotbal). Na vybrané sporty si zde můžete vypůjčit míče. Samostatným hřištěm je poté nedaleko stojící tenisový kurt. Děti si v mezidobí mezi koupáním a opalováním zase mohou zkrátit dlouhou chvíli na prolézačkách a houpačkách.

Poloha: 

Bělkovice

Mapa: 
Tel: 
728205322
Email: 
obec@belkovice-lastany.cz

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.