Bludov koupaliště
Nevelká obec Bludov se může letním koupališťovým areálem chlubit od roku 1963, kdy byl areál po pětileté práci bludovských dobrovolníků dokončen. Areál koupaliště nese název „Vlčí důl“, stejně jako restaurace a hotel, kterého je koupaliště součástí. V posledních letech je právě díky majiteli zmíněné restaurace a obce Bludov udržováno a po částech rekonstruováno.

Zdrojem vody pro přírodní koupaliště v Bludově je vodní tok Vitonín. Do koupaliště tvaru nepravidelného pětiúhelníku vede skluzavka, která tak nabízí v parných dnech okamžité osvěžení a rychlou cestu do vody.

Na návštěvníky zde čeká veškeré nezbytné zázemí v podobě sprch, záchodů a převlékáren. O možnost stravování se zde stará skromný bufet, ale nedaleko se nacházející hotel poskytuje široké spektrum teplých pokrmů.

Pro děti je zde mimo výše zmíněné skluzavky připraveno i dětské hřiště s houpačkami. Starší milovníci vodní akrobacie mohou namísto skluzavky na cestu do vody využít skokanský můstek. Díky přítomnému hřišti je i možnost hraní míčových sportů, jako je volejbal či nohejbal.

Před branami téměř 70 metrového koupaliště se nachází louka příhodná ke stanování.

Poloha: 

Vlčí důl 878
Bludov

Tel: 
583238211

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.