Jesenické koupaliště




Letní koupaliště v Jeseníkách nabízí široké spektrum sportovních aktivit pro milovníky vodních radovánek a to jak pro plavce, tak pro neplavce.

Zatím co plavci dají přednost plaveckému bazénu se skokanským můstkem, kde si můžete zlepšit svoji fyzickou kondici a nebo si jen rekreačně zaplavat, pro neplavce a děti je zde připraven i relaxační bazén, ve kterém jistě naleznete dostatek prostoru pro hraní vodního póla, líného tenisu, házení si míčkem a nebo relaxaci u vodních trysek.

Pro nejmenší návštěvníky zde bylo vybudováno příjemné brouzdaliště s několika vodními atrakcemi.

Přímo v rozlehlém areálu jesenického koupaliště se však naskýtají i další, mimo vodní příležitosti, jak příjemně a zároveň aktivně strávit volný čas. Samozřejmostí je přítomnost hřiště na volejbal a nohejbal, avšak využít mohou zejména ti nejmladší vás i přítomných nafukovacích atrakcí. V případě chuti nebo nevhodného počasí pro koupání byste neměli vynechat ani návštěvu fitcentra nebo sauny.

Rychlé občerstvení typu párku v rohlíku nebo hranolek s kečupem můžete zakoupit ve zdejším bufetu. Náročnější z vás pak mají příležitost využít restaurace, která je také součástí vodního komplexu.

Otevírací doba: 

09:00 - 20:00 hod

Ceník: 

dospělí 50Kč
děti 35Kč
ZTP, ZT a dět.domovy 15Kč

Poloha: 

Dukelská 436/15
790 01 Jeseník

Mapa: 
Tel: 
584450432
Email: 
koupaliste.jes.@iol.cz

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.