Koupaliště Kdyně
Nedávno otevřené moderní koupaliště v Kdyni nabízí všem plavcům i neplavcům veškeré služby, které komplexy aqvaparků v posledních letech dle nejaktuálnějších trendů poskytují.

Největším lákadlem je bezpochyby hlavní bazén o vodní ploše 425 m2, který se následně dále dělí na plavecký bazén o délce 25 metrů a poskytující tři plavecké dráhy. Druhá část je poté věnována ryze relaxačním aktivitám, což dokládá i přítomnost velkého množství vodních atrakcí.

Neopakovatelné masážní účinky poskytuje šíjový masážní chrlič pro 1 osobu, naopak až 6 lidí pojmou bodové vodní masážní trysky. Vynechat byste neměli ani návštěvu vodní šestičlenné houpačky, vzduchového dnového výronu určeného pro celotělovou masáž, která je uzpůsobena pro stejný počet osob. Kdyňské koupaliště v tomto bazénu nabízí také perličkovou masážní lavici a dva druhy perličkových masážních lůžek.

Pamatováno bylo při výstavbě atrakcí i na milovníky tobogánu, pro které je zde připravena šedesátimetrová „roura“ s rychlým proudem vody. Na bezpečnost všech návštěvníků tobogánu dbá intervalový semafor.

Pro relaxaci nejen po sportovním výkonu je vhodná již tradičně finská sauna, ovšem v kdyňském koupališti můžete využít i služeb již méně obvyklé osmanské lázně, laconia. Ten správný odstín vaší pleti pak dodá infra kabina.

Poloha: 

Kdyně

Mapa: 

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.