Koupaliště Kolinec
Koupaliště v Kolinci je součástí rozlehlého areálu, jehož hlavní součástí je kemp, pod který koupaliště patří. V městském koupališti se zde nachází velký bazén, malý bazén a brouzdaliště pro děti.

Ve velkém bazénu se kromě dobré využitelnosti pro zlepšování fyzické kondice pomocí plavání můžete příjemně vykoupat a v případě, že koupaliště navštívíte ve skupince lidí s dalšími přáteli, jistě vezmete za vděk velké ploše, která je vhodná k provádění nejrůznějších vodních radovánek. Kromě již tradičního vodního póla a házení si s míčkem je vodní plocha vhodná například k pořádání lidských „kohoutích zápasů“.

Neplavcům a pro plavání i dětem je určen menší bazén s mělčím dnem, díky kterému je považován za příjemný relaxační prostředek po náročném plavání.

Kapitolou samo o sobě je poté dětské brouzdaliště nabízející široké vyžití pro ty nejmladší zákazníky areálu a obsahující základní dětské vodní atrakce.

Nedaleko bazénů můžete uprostřed travnaté pláže vhodné k opalování využít i vybaveného sociálního zařízení. Občerstvit se poté můžete přímo ve stánku s občerstvením, nacházejícím se rovněž v areálu.

Zejména návštěvníky tohoto koupaliště z jiných koutů republiky potěší možnost ubytovat se v přilehlém kempu, který v případě příznivého počasí nabízí ubytování nacházející se nedaleko vodní hladiny.

Poloha: 

Kolinec

Mapa: 
Tel: 
376594144
Email: 
obeckolinec@mybox.cz

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.