Koupaliště Moravské Budějovice
V Moravských Budějovicích najdete velmi dobře vybavené koupaliště. Kromě 50 metrů dlouhého plaveckého bazénu, určeného především pro plavce, se zde nachází i menší, 25 metrů dlouhý bazén, který je díky své hloubce 1,3 metrů určen pro neplavce. Do tohoto bazénu také ústí tobogán o délce 47 metrů. Zapomenuto nebylo ani na děti, na které zde čeká dětský bazén se skluzavkou a vodním hřibem; na souši poté mohou využít pískoviště, dětský koutek s houpačkou a klouzačkou, či trampolínu. V areálu se také nachází autodráha s dětskými autíčky o délce 110 metrů.

Pro odpočinek můžete využít především zdejší travnaté plochy. Občerstvení je nabízeno jak v bufetu, tak ve stánku za tobogánem. Na zájemce o nevšední zážitek zde čeká aquazorbing.

K aktivnímu odpočinku vás poté láká třeba některé ze sportovišť – hřiště na basketbal, na tenis, dvě hřiště na plážový volejbal, stůl na stolní tenis či ruské kuželky. Na koupališti je možné si zapůjčit všechny možné sportovní potřeby, kromě nich ale třeba i slunečníky a lehátka. Naprosto unikátní možnost k zapůjčení pak pro tělesně postižené představuje plovoucí invalidní vozík.

Otevírací doba: 

ČERVENEC,SRPEN
Po-Ne: 09:00 - 20:00 hod

Ceník: 

Děti do 3 let zdarma
Děti do 6 let 15Kč
Děti do 15 let, studenty, důchodce a držitele průkazu ZTP 30Kč
Dospělí 45Kč

Poloha: 

Komenského sady 1642
676 02 Moravské Budějovice

směr od Znojma - pořád rovně směrem do centra, vlevo míjíte restauraci Bowling sport bar,po 100m supermarket PLUS a po dalších 100m na křižovatce odbočíte vlevo, po levé straně míjíte obch. dům BILLA a pokračujete pořád po hlavní asi 300 m, na třetí odbočce vpravo 100 m před železničním viaduktem se nachází koupaliště.

směr od Jemnice, Vranovské přehrady (Bítov) - na kruhovém objezdu směr Znojmo pod železniční viadukt a za ním po 100 m na druhé odbočce doleva a jste přímo u koupaliště.

směr od Třebíče - stále rovně do centra asi po 500 m na křižovatce u KB doleva přes centrum stále po hlavní směr Znojmo, na první křižovatce doprava kolem BILLY a dále stejně, jako ze směru od Znojma.

směr od Jihlavy - na první křižovatce doprava asi 600 m, poté přes železniční přejezd rovně stále po hlavní, až na kruhový objezd a dále jako ze směru od Jemnice.

Mapa: 
Tel: 
pokladna 568 421 960 kancelář 568 421 905
Email: 
koupaliste.sauna@ktvmb.cz

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.