Koupalište Pod Horou v Němčicích
Obec Němčice, ležící nedaleko Kdyně v Plzeňském kraji, nabízí turistům, ale i svému domorodému obyvatelstvu mimo jiných přírodně-kulturních lákadel také letní koupaliště Pod Horou, které je součástí místního kempu.

Koupaliště tvoří velký bazén a brouzdaliště určené nejmenším návštěvníkům areálu. Starší jistě ocení atrakci v podobě skákacího prknu, na němž však vřele doporučujeme maximální ostražitosti. Areál koupaliště Pod Horou v Němčicích totiž dle současných zvyklostí není pod dohledem kvalifikovaného plavčíka.

Pokud si zrovna neužíváte vodního zchlazení, zejména aktivněji ladění zákazníci kvitují přítomnost tenisového kurtu. Zároveň, jak dnešní moderní doba vyžaduje, je celý areál Koupaliště Pod Horou v Němčicích pokryt wi-fi signálem.

Po vykoupání také jistě oceníte možnost občerstvení v kiosku. Zde si kromě nealkoholických, ale i alkoholických nápojů zajisté vyberete z nabídky základních jídel, typických pro zařízení obdobného typu. Smažený sýr, párek v rohlíku, či hranolky s kečupem jsou totiž na českých koupalištích již zažitým evergreenem.

Lokalita, do které je kemp i s koupalištěm zasazen, přímo vybízí k podnikání různorodých výletů. Regionální turističtí průvodci doporučují zejména návštěvu tvrzi Usilov, zámku Nahošice a zříceniny zámku Zdánov. Vaší pozornosti by však zároveň neměl ujít ani zámek Domažlice, tvrz Kout na Šumavě nebo zřícenina Příkopy. Mezi hojně vyhledávané objekty turistické zvídavosti patří také zámek Annaburg či Koráb – hora s rozhlednou. Kapitolou sama pro sebe je poté Horšovský Týn.

Poloha: 

Obec Němčice - Koupaliště Pod horou
345 06 Němčice

Mapa: 
49.4228172N, 13.0799628E
Tel: 
721 269 213

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.