Koupaliště Police nad Metují
Police nad Metují se může chlubit multifunkčním koupališťovým areálem. Plocha zahrnuje i spoustu volného místa na opalování a provozování tradičních letních venkovních sportů. V roce 2012 zde proběhla modernizace a rekonstrukce dětského brouzdaliště, rekreačního bazénu a čtyř brodítek, které jsou od tohoto roku vyloženy novou bazénovou folií, která ještě více zvyšuje komfort při procházení se po bazénovém dnu.

Co se samotného koupaliště týče, zaplavat si můžete v pětadvacetimetrovém plaveckém bazénu. Naopak pro „vybláznění“ se bohatě poslouží rekreační bazén určený primárně pro neplavce, ale využívaný je hojně právě i pro líný vodní tenis, či házení si balonkem.

Na své si v Polici nad Metují přijdou i vaše ratolesti, kterým je věnován celý jeden sektor. Kromě pískoviště mohou děti využít mělkého brouzdaliště, ve kterém se jistě dostatečně vyřádí.

Mezi sportovní aktivity, které lze přímo v areálu venkovního koupaliště na travnaté pláži provádět, patří stolní tenis a kuželky. Pro zpříjemnění zde tráveného času je možné vypůjčit si plavecké pomůcky.

Ani na zdejším koupališti nebudete hladovět. Ve stánku s občerstvením si můžete zakoupit teplá obědová jídla, avšak také nanuky, několik druhů zmrzliny, ledovou tříšť a oblíbenou cukrovou vatu.

Otevírací doba: 

červen, září 13:00 - 19:00
červenec, srpen 9:00 - 19:00

V případě nepříznivého počasí (teplota vzduchu pod 20 °C a déšť) bude koupaliště uzavřeno.

Poloha: 

Mírové nám. 56
Police nad Metují

Mapa: 
Tel: 
491541146
Email: 
info@broumov.net
Fax: 
491541149

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.