Koupaliště Rokycany
Městské koupaliště se v Rokycanech nachází ihned vedle přilehlého krytého plaveckého bazénu, čímž spolu dohromady tyto dva objekty tvoří rozlehlý zábavní komplex nabízející široké spektrum nejen vodní zábavy.

Ve venkovním koupališti naleznete velice rozlehlou betonovou nádrž, která je během letní sezony pravidelně napouštěna filtrovanou vodou. Díky svažujícímu se dnu a obrovské vodní ploše je možné na rokycanském koupališti provozovat rekreační, kondiční nebo sportovní plavání, ale zároveň se zde najde dostatek prostoru pro hraní vodních her. Rozlehlý bazén se stará o opravdové soukromí pro všechny návštěvníky, kteří jsou momentálně ve vodě, a nedochází tak k nepříjemným situacím, kdy je tzv. „hlava na hlavě“. Perličkou této vodní nádrže je poté ostrůvek nacházející se uvnitř bazénu, na kterém můžete přistát a odpočinout si při plavání, anebo se prostě jen posadit a užívat si všudypřítomného klidu.

Nedaleko této rozlehlé nádrže se nachází i dětské brouzdaliště vhodné pro ty nejmenší a jejich doprovod. Čištěná voda a příjemné prostředí zde nabízí dětem ten správný komfort a přítomné vodní atrakce poté hromadu zábavy.
Potěšení přinese všem plavcům i neplavcům stánek s rychlým občerstvením, díky kterému tak můžete zahnat v parných dnech hlad a zejména žízeň.

Bazény jsou obklopeny travnatými plochami a romantickým stromořadím, vytvářejícím v případě nesnesitelného horka příjemný a velmi vyhledávaný stín. V případě zájmu můžete využít i služeb prostorné sauny.

V bezprostřední blízkosti se nachází i zmíněný krytý plavecký bazén poskytující tři plavecké dráhy a hned několik vodních atrakcí. Z nich je nezbytné zmínit točitý žlutý tobogán nebo vodní hříbek poskytující vašim zádům ulevující masáž. Té je možné docílit také na masážní lavici. I v kryté části tohoto rozlehlého komplexu je v podobě dětského bazénu pamatováno na vaše ratolesti.

Otevírací doba: 

Po - Ne 09:00 - 20:00 hod

Ceník: 

Dospělý 50Kč
Děti 6-15 let, studenti, důchodci, držitelé ZTP včetně doprovodu 30Kč
Děti do 6 let zdarma

Poloha: 

Pod Husovými sady 1160
337 01 Rokycany

Mapa: 
Tel: 
371745111
Email: 
jaroslav.moravec@rokycany.cz
Fax: 
371722361

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.