Koupaliště Úžlebec
Přírodní koupaliště Úžlebec u Černíkova se nachází uvnitř tamního kempu o rozloze 2,3 ha poskytující během letní sezony příjemné ubytování ve stanech, či karavanech bezprostředně vedle vodní plochy o rozloze 0,8 ha, která slibuje široké vodní vyžití a během parných dnů příjemné zchlazení.

Celý areál kempu a koupaliště je obklopen travnatými udržovanými plochami vhodnými pro opalování i hraní například frisbee, pétanque nebo plážového fotbálku. V osvětleném a oploceném kempu můžete přenocovat buď ve vlastních stanech anebo karavanech. V kempu se nachází sociální zařízení (WC, sprchy) a stánek s občerstvením.

Pro sportovce jsou zde připraveny kromě v kempech tradičního volejbalového hřiště také stoly na stolní tenis. Nejmladším bude jistě nejvíce po chuti čisté pískoviště. Nejen dospívající návštěvníci koupaliště a kempu zároveň pak jistě nepohrdnou ani návštěvou tanečního parketu, na kterém se pravidelně konají společenské akce a taneční zábavy. K dispozici je i půjčovna sportovních potřeb, ve které si za drobný poplatek můžete vypůjčit rakety, pálky, sítě a míče.

Pro ty, kteří upřednostňují rychlý vpád do vody, je zde téměř 50 metrů dlouhý tobogán, který osloví kromě dětí i většinu starších návštěvníků.

Poloha: 

Černíkov

Mapa: 
Tel: 
379797170
Email: 
ou@cernikov.cz

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.