Koupaliště Vápenka
Liberecké koupaliště nesoucí název Vápenka zahrnuje venkovní komplex nabízející během teplých letních dnů osvěžení pro děti, mladistvé i dospělé. Dostatkem volných travnatých ploch je vhodné pro opalování s dostatkem soukromí.

Kromě hlavního bazénu naleznete na Vápence také dětské brouzdaliště s několika atrakcemi pro děti, které si zde tak mohou zpříjemnit parné dny a dostatečně ze sebe vybít pozitivní energii. Teplota ve všech bazénech se obvykle pohybuje kolem 22° C.

Koupaliště Vápenka vlastní dostatečně vybavené zázemí. K dispozici jsou tak všem návštěvníkům čisté sprchy, převlékárny, stánek s občerstvením a samozřejmě záchody.

Zajímavou, neobvyklou, ale milou možností je poté pronájem koupaliště pro různé oslavy a firemní večírky. K pronajmutí je krytá terasa, na kterou lze pohodlně vměstnat až 60 osob a která tak nabízí klidné posezení za jakéhokoliv počasí. K pronájmu navíc majitelé nabízejí možnost zajistit veškeré pohoštění a problémem není ani zajištění grilování. Pro rozlehlé travnaté plochy vhodné k hraní venkovních společenských her a přilehlého dětského hřiště jsou tyto prostory často pronajímány právě pro nejen dětské narozeninové oslavy. Konají se zde však i svatební hostiny a firemní večírky.

Otevírací doba: 

Po - Ne 10:00 - 18:30 hod

Ceník: 

dospělí 65,-Kč
děti 35,- Kč od věku 2 - 14 let děti
zdarma do 2 let
dospělí v Po - Pá od 17:00 hod vstupné pouze 30,- Kč
sedmidenní vstupenka děti 210,- Kč dospělí 360,- Kč

Poloha: 

Ještědská 555/22
46007 Liberec VII - Horní Růžodol

Mapa: 
Tel: 
482771466
Email: 
fojas@volny.cz
Fax: 
482771466

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.