Krytý bazén Ústí nad Orlicí
Zatím co o hlavní část vodní zábavy se v Ústí nad Orlicí stará aquapark, pro profesionální plavce a lidi, kteří dávají přednost kondičnímu, či rekreačnímu plavání, je spíše přizpůsoben samostatný krytý plavecký bazén. I v něm se však nacházejí některé vodní atrakce.

Plavecký bazén je 25 metrů dlouhý a najednou v něm můžete obsadit až 5 drah, přičemž do každé z nich se můžete vrhnout ze skokanského bloku. Jednou týdně se zde koná hodina aqua aerobicu. Při tomto typu cvičení se zaměřujete na zvýšení fyzické kondice, redukci váhy a vytvarování těla.

Ze zmíněných atrakcí můžete využít rozmáhajícího se Aquazorbingu, který je k dispozici k pronájmu po dohodě po celou provozní dobu. Zajímavou a neobvyklou možností je v ústeckém krytém bazénu Curling na koberci. Jedná se o zbrusu nový typ klasického curlingu, kdy je ke hře používán speciální koberec a hrací kameny.

Výborným druhem komplexní relaxace lidského těla je využití zde přítomné parní kabiny, ve které máte hned několik možností, jak nechat své tělo odpočinout. Nabízí se parní lázeň, parní lázeň a sůl, anebo například parní lázeň s vonnou esencí. Mezi pozitivní účinky páry patří ochrana horních cest dýchacích proti infekcím a ozdravné vlivy na pokožku. Využít můžete i Infrakabiny, která zlepšuje prokrvení kůže, snižuje kloubní tuhost a má pozitivní účinky na akné, ekzémy, lupenku, či popáleniny. Tzv. sluneční odolnost si lze vybudovat již po 2-3 týdnech navštěvování infrakabiny. Samozřejmostí je přítomnost vířivek a relaxační zóny s lehátky.

Doplnit energii a občerstvit se můžete přímo v areálu plaveckého bazénu nacházejícím se stánku, který nabízí široké spektrum pokrmů.

Otevírací doba: 

Krytý plavecký bazén je v měsících červenec a srpen 2008 u z a v ř e n

Poloha: 

ul. Polská 1360
562 06 Ústí nad Orlicí

Mapa: 
Tel: 
465524254
Email: 
tepvos@tepvos.cz

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.