Letní koupaliště Chrudim
Příjemné prostředí areálu letního koupaliště v Chrudimi nabízí všem svým návštěvníkům široké sportovní vyžití. Na své si přijdou lidé zaměření na kondiční plavání, avšak uspokojeni budou zdejšími možnostmi i lidé upřednostňující relax a vodní radovánky. Areál nabízí vodní plochu o celkové rozloze 1605 m2 a vodu vyhřívanou na příjemných 25°C.

Venkovní plavecký bazén nabízí 5 plaveckých drah a se svou délkou 25 metrů uspokojí všechny plavce. Neplavci pak zajisté vezmou za vděk rekreačnímu bazénu, ve kterém můžete využít nespočet vodních atrakcí. Když vás omrzí vodní hříbek neustále chrlící vodu a poskytující dokonalé masážní účinky, jsou zde připraveny vodní a vzduchové masáže. Pro vybití energie skvěle poslouží divoký kanál, který dokonale vyzkouší vaší fyzickou připravenost. Kromě toho se zde nachází vodní ostrůvky, vodní clona, nejrůznější vodotrysky a chrliče. Mimo více než 80 metrů dlouhého tobogánu se zde navíc nacházejí dvě 14 metrové skluzavky. Pro nejmenší návštěvníky jsou zde připraveny k zábavě i 3 dětské skluzavky vedoucí do jim určeného brouzdaliště.

Z mimo vodních sportovních aktivit můžete využít hřiště na vodní fotbálek, který se v posledních letech v České republice na koupalištích stále více rozmáhá. Nafukovací hřiště s kluzkým povrchem, které je průběžně kropeno vodou, tak nechá vyniknout vaší fotbalovou techniku a nabídne spoustu vtipných momentů. Samozřejmostí je přítomnost hřiště na plážový volejbal. Po fyzické námaze navíc zajisté přijde vhod stánek s občerstvením a příjemným posezením.

Otevírací doba: 

Po - Pá 09:00 - 20:00 hod
So, Ne 09:00 - 20:00 hod

Ceník: 

děti do 6 let 45Kč
děti 6-15 let 45Kč
15 let a více 60Kč
ZTP, důchodci 45Kč

Poloha: 

ul. U Valchy
Chrudim

Mapa: 
Tel: 
469638737 469669260

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.