LETNÍ KOUPALIŠTĚ Trutnov
Pro plavce je dominantou letního koupaliště v Trutnově bezpochyby 25 metrů dlouhý, vyhřívaný plavecký bazén vhodný pro relaxační i kondiční plavání. Naopak milovníci vodního pola, pinkání si s nafukovacím balonem a dalších vodních hrátek jistě naleznou uspokojení ve dvou vyhřívaných lagunách, vhodných právě pro tyto aktivity.

Rozdíl mezi dětmi a dospělými jedinci většinou smaže 96 metrů dlouhý tobogán, který nabídne vzrušující a dlouhou projížďku nad koupalištěm a dokáže tak uspokojit jak ty nejmladší, tak i starší návštěvníky areálu. Milovníci adrenalinu a rychlosti však mohou na letním koupališti v Trutnově své pocity zažít ještě intenzivněji a to na prudké oranžové skluzavce, která byla vystavěna ihned vedle tobogánu.

Těm opravdu nejmenším a nejmladším návštěvníkům největší službu odvede dětský mělký bazén, kam své ratolesti mohou i za doprovodu svých rodičů.

Mimo vodních aktivit nabízí moderně zařízený komplex koupaliště i bohaté sportovní vyžití. I v Trutnově naleznete hřiště na plážový volejbal, které je doplněno o několik stolů na další z oblíbených koupališťových sportů – stolní tenis. Pro děti je zde taktéž připraveno dětské hřiště s pískovištěm a spoustou rozmanitých houpaček.

Za určený poplatek mohou plavci i neplavci využít půjčovny sportovních a plavacích pomůcek. Z plavacích pomůcek jsou k vypůjčení určena lehátka a slunečníky. Milovníci sportu pak jistě nepohrdnou možností vypůjčení si pálek na stolní i líný tenis, síťky a sítě, míčů na plážové sporty, badminton nebo pétanque.

Otevírací doba: 

09:00 - 20:00

Ceník: 

dospělí 55,-Kč
děti (do 15 let), důchodci 35,-Kč

Poloha: 

Na Lukách
541 01 Trutnov 1

Mapa: 
Tel: 
499817100 klapka 33 (pokladna)
Email: 
toman@lokotrutnov.cz

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.