Městské koupaliště Sobotka
Sobotka nabízí během slunečných letních dnů užívaní vodních radovánek ve svém městském koupališti. Jedná se kompletně o venkovní areál, který je obklopen travnatými plážemi a je rozdělen do několika sekcí.

Pro potomky dospělých návštěvníků je vyhrazeno prostorné brouzdaliště a dětský koutek. Vedle můžete nalézt také dětský bazén. S dětskou částí koupaliště v Sobotce sousedí hřiště na plážový volejbal a tenisové kurty. Pro milovníky spíše stolního tenisu jsou k dispozici i příslušné stoly. Ke všem uvedeným aktivitám přijde v případě absence sportovního náčiní vhod půjčovna se sportovními potřebami.

Hlavní bazén pod trvalým dohledem plavčíka nabízí vodní plochu o rozměrech 60 x 30 metrů. Dno bazénu se od nejmělčího kraje o hloubce 1,2 metru svažuje až k druhému břehu, kde se dno nachází až 4 metry pod vodní hladinou. Rozlehlá vodní plocha tak zaručuje rozmělnění návštěvníků koupaliště po celém prostoru a na své si tak přijdou jak plavci, tak i skupinky oddávající se vodnímu pólu, či dalším vodním hrám.

Při výstavbě koupaliště bylo pamatováno na všechny návštěvníky, což ve výsledku znamená dostačující parkoviště v dosahu areálu i příslušné prostory pro úschovu kol.

Vzhledem k blízko nacházejícímu se kempu byla v areálu městského koupaliště vybudována i dvě ohniště vybavená posezením.

Ceník: 

Děti do 1m výšky 0 Kč
Děti od 1m-15 let, ZTP, důchodci 40 Kč
Dospělí, děti nad 15 let při příchodu do 16:00 60 Kč
Dospělí, děti nad 15 let při příchodu po 16:00 40 Kč

Poloha: 

Kemp Sobotka, 16 km za Jičínem na trase silnice Hradec Králové – Jičín – Mladá Boleslav – Praha.

Mapa:

Mapa: 
Tel: 
723 833 768
Email: 
sobotkakemp@centrum.cz

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.