Městské lázně Nové Město pod Smrkem
Bazén v městských lázních byl v roce 2005 po více než sto letech zrekonstruován a od tohoto roku nabízí všem návštěvníkům širokou škálu odpočinkových a regeneračních služeb. Kromě plavání je hojně navštěvován díky exotickým druhům masáže a sauně.

Hlavním lákadlem městských lázní je plavecký bazén o rozměrech 12 x 6m, který je kromě nabízených kurzů plavání pro děti i dospělé otevřený i pro širokou veřejnost pro relaxační, ale i kondiční plavání. Obavy z návštěvy bazénu v Městských lázní v Novém Městě pod Smrkem nemusí mít ani handicapovaní klienti, jelikož bazén je celý přístupný bezbariérově a vytváří tak pro všechny návštěvníky stejně komfortní prostředí.

Kromě samotného bazénu celý komplex nabízí samozřejmě i finskou saunu a další regenerační služby. K dispozici jsou všem návštěvníkům kromě klasické masáže i speciální masírovací techniky za pomoci lávových kamenů, medu, čokolády, či baňky. Samozřejmostí je také salón pedikúry.

Pro zahnání případného hladu nebo žízně nemusíte chodit daleko, protože nekuřácké občerstvení se nachází přímo v budově Městských lázní. Zejména přespolní návštěvníky pak jistě potěší možnost ubytování přímo v objektu, který nabízí jednoduše, avšak dostatečně zařízené apartmány.

Ceník: 

Dospělí 60,- Kč
Děti, ZTP 40,- Kč

Poloha: 

Ludvíkovská 38
463 65 Nové Město pod Smrkem

Mapa: 
Tel: 
482325482 776098911
Email: 
bazen@nmps.cz

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.