Plavecký areál Přimda
Plavecký areál Přimda nabízí veškeré služby, na které jsme u plaveckých krytých bazénů podobného typu zvyklí.

Zaplavat si, ať už rekreačně, či kondičně, můžete v plaveckém bazénu o třech drahách s délkou 25 metrů. Proměnlivá hloubka se od jednoho břehu, kde se pohybuje kolem 1,45 metru, mírně zvyšuje až k druhému břehu, kde lze naměřit hloubku až 1,85 metru. Pro zlepšení vaší fyzičky a zesílení vašich rukou a nohou můžete využít spínaného protiproudu. Bazén na svém okraji nabízí záliv pro děti, ale i dospělé neplavce. Zde se hloubka pohybuje kolem 0,75 metru.

Dobrou volbou je z hlediska zábavy malá skluzavka vedoucí do plaveckého bazénu, po jejímž sjezdu můžete zrovna odstartovat své plavání. Ještě větší komfort poté nabízí točitý oranžový tobogán, který ústí právě do zálivu pro neplavce. Tam se nachází i vodní hříbek poskytující svými prudkými tryskami příjemné masážní účinky zejména vaším zádům. I v plaveckém areálu Přimda poté můžete využít relaxačních účinků vířivky, která je koncipována pro 6 dospělých osob a vynechat byste neměli ani návštěvu sauny. V areálu se taktéž nachází příjemně vzhlížející prostranství vhodné pro odpočinek na lehátku.

Romantickou volbou je poté návštěva večerního plavání, při kterém je osvětlena vodní hladina a vám se tak nabízí nevšední pohled na areál plaveckého bazénu.

Hned u bazénu se nachází stánek s občerstvením, kde můžete doplnit energii a po svém sportovním výkonu zde relaxovat v příjemném prostředí. Koupit zde můžete i plavky a plavecké brýle. Svým dětem, které se teprve učí plavat, poté můžete udělat radost nafukovacími rukávky nebo kruhem.

Otevírací doba: 

Po 12:00 - 20:30
Út - Ne 10:00 - 20:30

Ceník: 

Dospělí 80,-Kč / 1h, 140,-Kč / 2h,
Děti, senioři nad 65 let 50Kč / 1h, 80Kč / 2h,
Rodinné vstupné (2 dospělí a 1 až 2 děti) 170Kč / 1h, 280Kč / 2h

Poloha: 

Ve Vilkách 1814
347 01 Tachov

Mapa: 
Tel: 
374796555
Email: 
bazen@primda.cz
Fax: 
374796554

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.