Plavecký bazén Liberec
Ačkoliv byl plavecký bazén v Liberci v počátcích určen ryze pro tréninkový cyklus profesionálních sportovců, v posledních několika letech byl postupně zmodernizován a současně také přetvořen na rekreační areál, který je tím pádem přístupný i pro širokou veřejnost.
Vaším dětem jistě největší radost udělá výukový bazén o hloubce 70 centimetrů a zejména potom 30 centimetrů hluboké brouzdaliště s vířivkou a vodním hříbkem. V obou sekcích je teplota v bazénu vyhřívána na pro děti příjemných 28° C.
Primárně pro sportovní účely je určen závodní padesátimetrový bazén s osmi drahami. Lemuje ho skokanská sekce, které dominuje pět metrů vysoká skokanská věž. Bazén se od jednoho břehu, kde na vás čeká hloubka 1,35m svažuje až na hloubku 3,80m.
V roce 2012 prošel celý areál rozsáhlou rekonstrukcí a od tohoto data nabízí návštěvníkům přístup do pětadvacetimetrového plaveckého bazénu se šesti drahami. Ten je na rozdíl od toho padesátimetrového určen kromě výukových kurzů právě i pro veřejnost.
Kromě klasických plaveckých bazénů nalezneme v areálu rovněž vodní atrakce, čímž se vzdáleně celý komplex přibližuje vlastnostem aquaparku. Kromě obvyklé divoké řeky, vířivek, saun, dvou tobogánů, jeskyně a nově vybudované skluzavky pro děti se čtyřmi dráhami mohou návštěvníci libereckého plaveckého bazénu využít novinku zvanou Kneippův chodník, kdy při chůzi po oblázcích v kombinaci se studenou a teplou vodou dochází k příjemné masáži nohou.
V bezprostřední blízkosti bazénu se nachází občerstvení, pizzerie a wellness.

Otevírací doba: 

Po - Pá 09:00 - 21:45 hod
So 09:00 - 20.45 hod
Ne 09:00 - 18.45 hod

Ceník: 

Celodenní vstupné
Dospělí 140,- Kč
Důchodci 130,- Kč
Děti a studenti do 26 let 100,- Kč
Děti do 3 let ZDARMA

Poloha: 

Tržní nám. 1338 460 01 Liberec

Mapa:

Mapa: 
Tel: 
485103010
Email: 
jss@bazen-info.cz
Fax: 
485102840

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.