Přírodní koupaliště Nové Město pod Smrkem
Udržované přírodní koupaliště s písčitým dnem v Novém Městě pod Smrkem je k dispozici všem turistům a návštěvníkům během celé letní sezony. Kromě samotného koupání nabízí koupaliště příhodné travnaté pláže vhodné pro opalování, které vám zpříjemní malebný výhled na masiv Smrk, na jehož vrcholku se nachází rozhledna.

V koupališťovém areálu se nachází písčité hřiště na plážový volejbal. Volejbalové míče a síť si stejně jako šlapadla, slunečníky a nespočet dalšího vybavení a pomůcek můžete vypůjčit v přilehlém stánku. Kempový areál, ve kterém se nachází právě i přírodní koupaliště, je taktéž vybaven WC a sprchami.

Součástí je také bohatě vybavený bufet, ve kterém si návštěvníci městského koupaliště mohou vybrat ze škály alkoholický i nealkoholických točených nápojů. V případě hladu jistě přijde vhod i občerstvení v podobě tradičních hranolků, langoše, párku v rohlíku, klobásy či teplé polévky. Naopak pro zchlazení jistě dobře poslouží nanuky, studená káva a nejrůznější cukrovinky. V bufetu lze zakoupit i upomínkové předměty s motivy okolního kraje.

Pro delší setrvání v areálu slouží chatky, které je možné si pronajmout. Parkování je možné uvnitř areálu.

Ceník: 

Dospělí 20,-Kč od 15:00 hod 15,-Kč
Děti od 3 - 151et 15,-Kč od 15:00 hod 7,-Kč

Poloha: 

Ludvíkovská 38
463 65 Nové Město pod Smrkem

Mapa: 
Tel: 
482325381 776098911
Email: 
bazen@nmps.cz

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.