Sportovní centrum Jilemnice
Pětadvacetimetrový krytý plavecký bazén v Jilemnici nabízí čtyři plavecké dráhy. Od jednoho jeden metr hlubokého břehu se bazén po celých pětadvacet metrů lehce svažuje a na tom druhém tak voda dosahuje hloubky jeden a půl metru.

Bazén je vybaven dvěma dnovými vzduchovači a čtyřmi masážními tryskami, které zajišťují dokonalé relaxační účinky. Tyto vodní atrakce jsou spínané vždy dvakrát do hodiny. V poslední době mezi atrakce přibyl i čím dál tím více oblíbený Kneippův chodník se silnými masážními účinky.

Kromě velkého plaveckého bazénu se v Jilemnici při stavbě tohoto objektu myslelo i na děti, které pro sebe mají k dispozici brouzdaliště o rozměrech 8x6 metrů s proměnnou hloubkou od šestatřiceti až do šestapadesáti centimetrů. I v dětském bazénu je možné najít hned několik vodních atrakcí včetně vodotrysků. Tato zařízení, která pojímají většinu dětské pozornosti, se spínají také dvakrát do hodiny.

Zejména obyvatelé Jilemnice si mohou v pravidelných termínech užít nevšední zábavy při různorodých akcích, které se v plaveckém krytém bazénu konají. Kromě kurzů kondičního plavání, výuky dětí, výuky dospělých neplavců a zdokonalovacích kurzů pro dospělé si na své přijdou i milovníci nuda pláží. Jednu hodinu v týdnu se totiž plavecký bazén v Jilemnici přepne do speciálního režimu, kdy se za zataženými roletami na oknech, vedle vylidněné galerie a s vypnutými webovými kamerami koná nudi plavání, při kterém je zakázáno mít na sobě jakýkoliv oděv včetně plavek.

Objekt je vybaven nezbytným vybavením, mezi které se řadí záchody, sprchy, ale i dostatečně rozlehlé parkoviště před budovou, které zpravidla pojme automobily všech návštěvníků.

Přímo v budově plaveckého bazénu si mohou návštěvníci odskočit do finské sauny, jejíž součástí je i ochlazovací bazén a colorterapie. Opodál se nachází salon, kadeřnictví a dostatek kvalitního občerstvení nabídne zdejší pizzerie.

Otevírací doba: 

Pondělí ZAVŘENO
Úterý 06:30 - 08:30 13:00 - 20:00
Středa 06:30 - 08:30 13:00 - 20:00
Čtvrtek ZAVŘENO
Pátek 06:30 - 08:30 13:00 - 19:00 19:00 - 20:00 "NUDI" plavání
Sobota 13:00 - 20:00
Neděle 13:00 - 19:00

Poloha: 

Jungmannova 146
514 01 Jilemnice

Mapa: 
Tel: 
481544068
Email: 
sc@jilemnice.cz
Fax: 
481544068

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.