Koupaliště Bezdružice
Letní koupaliště v Bezdružicích nacházející se v romantické krajině dokáže díky své struktuře uspokojit všechny své návštěvníky. Veškeré vodní plochy jsou napájeny Nezdickým potokem.

První částí, na které je vodní plocha na bezdružickém koupališti rozdělena, je plavecký bazén o tradiční délce 25 metrů a taktéž obvyklé šířce 15 metrů. Zde si na své přijdou, jak je již z názvu patrné, všichni milovníci plavání, kteří chtějí obohatit svůj fyzický fond, anebo si zkrátka jen rekreačně zaplavat a odpočinout od všech všedních starostí.

V druhé části je myšleno na neplavce, kteří mají pro své účely vymezen stejný prostor, jako plavci. Rekreační bazén o rozměrech 25x15 metrů je vhodný pro nejrůznější vodní hry, včetně vodního póla, líného tenisu. Prostor se zde najde i na prosté házení s míčkem.

Oba bazény jsou obklopeny udržovanou travnatou plochou vhodnou pro opalování a zaslouženému odpočinku. Na v areálu nacházejícím se víceúčelovém hřišti si se svými přáteli můžete kromě tradičního volejbalu zahrát například i kopanou nebo nohejbal. Speciálně pro tenis se zde nacházejí kurty. Na své si přijdou i milovníci stolního tenisu, kterým bohatě poslouží zde dostupné stoly určené k této hře. Milovníkům cyklistiky po návštěvě přijde zajisté vhod půjčovna kol, se kterými tak můžete prozkoumat některou ze zdejších cyklostezek a turistických tras.

Součástí areálu letního koupaliště je i autokemp, který s sebou přináší veškeré nezbytné zařízení, jakým jsou mimo jiné záchody, sprchy a restaurace nabízející celodenní stravování. Přespolní návštěvníci mohou využít ubytování v kempu, kde mohou vybírat ze tří variant k přespání – kromě stanu můžete složit hlavu v pronajaté chatce nebo karavanu.

Otevírací doba: 

letní měsíce

Poloha: 

Bezdružice
Nachází se nedaleko obce Bezdružice na Nezdickém potoce

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.