Aquapalace - Aquapark Čestlice
Aquapalace Praha je největším českým aquaparkem, který pod jednou střechou nabízí velmi širokou škálu možností, jak si zasportovat, zabavit se či zrelaxovat.

Aquapark je rozdělen na vodní svět, saunový svět a spa – wellness. Vodní svět se skládá ze tří paláců, v nichž si na své přijde opravdu každý. V paláci relaxu si můžete zaplavat a pak odpočinout v teplé vířivce či na lehátku, palác pokladů je zase vhodný pro rodiny s dětmi, protože zde kromě bazénu s umělým vlnobitím najdete brouzdaliště, dětská vodní hřiště a vrak pirátské lodi. Palác dobrodružství zase jistě přiláká milovníky adrenalinu, kteří mohou využít některý z tobogánů či skluzavek, anebo se dravou divokou řekou nechat unést do venkovní části areálu.

Saunový svět tvoří především finské sauny, římské lázně a venkovní část s méně obvyklými saunami. Celý komplex je doplněn o řadu ochlazovacích, masážních a aromatických sprch, ochlazovacích bazénků a vířivek. V části spa – wellness si zase můžete užít různých obvyklých (kosmetika, solárium) i neobvyklých (hammam, rassoul) procedur, stejně jako řadu speciálních masáží, třeba lávovými kameny či čokoládou.

Otevírací doba: 

sedm dní v týdnu od 10:00 do 22:00

Ceník: 

Cena vstupného ve všední dny je 120,- Kč za hodinu, o víkendech 150,- Kč za hodinu. Děti s výškou pod 100 cm mají vstup zdarma.

Poloha: 

Jak se k nám dostanete
Autem:
dálnice D1, Exit D6, komerční zóna Průhonice – Čestlice u Prahy, naproti obchodního domu KIKA.

Autobusem, MHD:
autobusy číslo 324, 325, 328, 363, 385 z metra Opatov, zastávka Čestlice, Global

Mapa: 
Tel: 
+420 271 104 111
Email: 
info@aquapalace.cz
Fax: 
+420 224 933 113

Diky jedne navsteve v Aquaparku Cestlice jsem mohla 4 tydny byt doma na nemocenske. Zlomila jsem si obratel v kostrci. Pokud touzite si doma odpocinout - nastupte parkrat na Milku a uvidite .....

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.