Koupaliště Královopolská
Koupaliště Královo Pole si zakládá především na čistém, klidném a příjemném prostředí. Najdete zde velké množství atrakcí, které uspokojí jak děti tak dospělé.

Areálu dominují dva bazény o délce 25 metrů – jeden z nich je určen pro kondiční plavání, druhý s velkou skluzavkou je pro děti a neplavce. Dalším velkým bazénem je brouzdaliště s beruškou pro ty nejmenší – voda je zde přihřívána solárními kolektory. Pro děti jsou určeny i bazénové nafukovací atrakce jako trampolína, planeta Saturn či houpačka, na suchu si poté mohou hrát třeba na velkém dětském pískovišti se dvěma houpačkami a prolézačkou ve tvaru korábu.

Pro dospělé je zde přichystáno hřiště s multifunkčním povrchem, vhodné třeba na hru volejbalu, basketbalu či badmintonu. Koupaliště též nabízí možnost večerního koupání, samozřejmě s patřičným osvětlením.

V areálu se nachází dvě rychlá občerstvení a sociální zázemí s prostornými převlékárnami a přebalovacím koutkem pro miminka. Vstup do vody i areálu je bezbariérový, k odpočinku slouží velké udržované trávníky, kde se můžete snadno uchýlit do stínu stromů. Zapůjčení lehátek je v ceně.

Otevírací doba: 

denně 09:00 - 21.00 hod

Ceník: 

80 Kč/den

Poloha: 

Křižíkova 68
612 00 Brno

Tel: 
532045534

uuuupe mooooc koupak nej na svete

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.