Koupaliště Starý Lískovec
V areálu koupaliště se nachází především plavecký bazén o rozměrech 50x18 metrů, do kterého ústí vodní skluzavka. Myšleno je ale samozřejmě i na ty nejmenší, na které zde čeká dětské brouzdaliště. Možnost k odpočinku či slunění nabízí travnaté plochy kombinované s dlažbou. Zájemci o kvalitní relaxaci mají možnost si pronajmout lehátka.

Ti, které zajímá spíše aktivní odpočinek, si buď mohou zaplavat v bazénu, anebo využít jedinečné možnosti zahrát si aqua volejbal. A pokud ani poté nebudete dostatečně unavení na to, abyste se již vydali domů, můžete zde zůstat i navečer a užít si tak večerního koupání. V areálu je samozřejmě k dispozici sociální zázemí.

Otevírací doba: 

1.5. do září dle počasí
denně od 09 - 24 h

Ceník: 

dospělá osoba 60,- Kč
dítě 40,- Kč

Poloha: 

Klobásova 79
Brno

Dobrý den
koupaliště ve Starém Lískovci je v havarijním stavu, voda špinavá, bazén se asi za chvíli rozpadne, lehátka špinavý, podušky mokrý po předchozích lidech, žrádlo katastrofa, no hnůj fuj tajxl a cena je luxus :D Tam nikdo nezainvestoval takových 30 let,jednoznačně nejhorší koupaliště jaký jsem kdy poznal.

Dobrý den,

paní inženýrko vaše koupaliště je dosti špinavé a to nejen voda v bazénu v němž mimo jiné plavou listy hmyz a kdovíco ještě za bordel ale dokonce na stěnách bazénu jsou silné černé pruhy.Tak špinavý bazén jsem dlouho neviděl a k tomu cena vstupného take neodpovídá.Když to porovnám s kraví horou kde je stejna cena tak je to jak srovnávat trabanta s mercedesem!Navíc nás už v 18hodin vyháněli takže adios amigos.Jo a nechte to vyčistit než vám to hygiena zavře.Koupou se v tom hnusu malé děti.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.