Písák Týniště nad Orlicí
Písák v Týništi nad Orlicí nabízí všem jeho návštěvníkům komfortní a přitom romantické ubytování ve velice dobře vybavených chatkách s vlastním sociálním zařízením a parkovacími místy přímo u chatky na kraji borového lesa, který nabízí klid a pohodové odpočinutí od všedních problémů.

Nedaleko kempu se nachází přírodní koupaliště s čistou písčitou pláží. Hygieně koupání zajisté prospívá i zákaz vodění psů a jiných zvířat na pláž i do vody. Pro děti je zde však vybudován i filtrovaný bazén, který tak těm nejmenším z nás nabízí koupání ve stoprocentně čisté vodě.

V blízkém sousedství pláže mohou klienti tohoto centra doslova vyčerpat všechny své síly při provozování volejbalu, badmintonu nebo kuželek. Pro ty odvážnější z vás se vedle nachází i plocha na paintball a streetball, jež zajisté nenechají hladinu vašeho adrenalinu otálet.

Mimo občerstvovacího stánku nabízejícího rozmanité druhy pokrmů a nápojů a klasické pláže se na zdejším Písáku nachází i rarita v podobě nuda pláže. Je pouze na vás, kterou si vyberete.

Otevírací doba: 

9:00 - 19:00 hod

Ceník: 

Děti do 6 let ............5 Kč
Děti do 15 let ........20 Kč
Dospělí ..................30 Kč

Poloha: 

Okružní 926
51721 Týniště nad Orlicí

Mapa: 
Tel: 
608727646
Email: 
pisak@pisak.cz

Bez uvedení důvodu je vstupné na tuto sezonu(2016/30 kč??Jen za vykoupání ve špinavém rybníku??A 5ti chatkám říkají kemp!!!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.