Plzeň Slovany
Plzeňský plavecký bazén Slovany je pro svoje vybavení a dlouholetou tradici mezi všemi svými návštěvníky oblíben, což demonstruje i rekordní počet téměř 600 tisíc návštěvníků, kteří si našli do bazénu Slovany cestu. Toto číslo dělá z Bazénu Slovany nejnavštěvovanější plavecký bazén v Plzni.

Plavecký bazén o délce 50 metrů patří vůbec k největším plaveckým krytým bazénům v České republice. To podtrhuje fakt, že je hojně navštěvován nejen rekreačními plavci, pro které je plavání koníček a prostředek udržování fyzické kondice, ale oblíbený je i mezi profesionálními sportovci, zejména plavci, vodními pólisty nebo moderními pětibojaři. Užitečným je také pro vodní záchranáře.

Bazén Slovany však není zdaleka zaměřený pouze na zmíněné profi plavce. Dostatek uspokojení poskytne i lidem, kteří si do plzeňského nejnavštěvovanějšího bazénu přijdou pouze aktivně odpočinout. K dispozici je hned několik vodních atrakcí, mezi kterými se doslova vyjímá téměř 90 metrů dlouhý tobogán. Dětem je věnováno brouzdaliště, odkud je to pouze kousek do vířivky a divoké řeky. Když si místo plavání chcete užít pouze vodních radovánek, je zde připraven relaxační bazén, ve kterém se na všechny tyto vodní aktivity najde prostor.

Po vysílení při plavání byste neměli opomenout návštěvu sauny až pro 31 osob, nebo například dámské i pánské páry. K odpočinku a občerstvení slouží bohaté občerstvení s restaurací, nabízející nejrůznější pokrmy.

Mimo vodních aktivit můžete v rozlehlém objektu sportovní centra navštívit fitness centrum nebo si zacvičit v tělocvičně se zrcadlovým sálem. Pro přespolní návštěvníky je zde připraveno ubytovací centrum, které pojme maximálně 84 lidí.

Otevírací doba: 

Po - Pá 06:30 - 20:00 hod
So - Ne 09:00 - 20:00 hod
od 8.7.2008 je vnitřní bazén včetně atrakcí uzavřen

Poloha: 

Náměstí generála Píky 42,
326 00 Plzeň

Mapa: 
Tel: 
377244035
Email: 
info@bazenslovany.cz
Fax: 
377243578

Krásný den chtěl jsem se zeptat jak se k vám dostanu z vlakového hlavního nádraží prosí zašlete mi informace na e-mail: beran.jiri@mujmail.cz Předem Děkuji. S Pozdravem \\\jiří Beran

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.